Українська влада має віддати борг кримськотатарському народові, − правозахисниця

Голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик
11.04.2016
Оцініть статтю: 
(419 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Українська влада має деталізувати закон про визнання кримських татар корінним народом, в якому йтиметься про реальні інструменти і набір їхніх прав, а не просто задекларувати факт того, що такий намір має місце.

− У нас досі не прийнято закону про корінний народ кримських татар. Ми до цього вже багато років закликаємо, і мені здається, що українська влада могла би нарешті віддати свій борг і данину цьому народові, − заявила в ефірі 5 каналу під час телемарафону «Україна понад усе» голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик.

Правозахисниця також назвала ще один факт, який обурює кримських татар:

− Це такі речі, як, наприклад, доступ російських адвокатів у Крим. За українським законодавством всі іноземні громадяни повинні отримувати спеціальні дозволи від української влади, щоб здійснювати такі поїздки. Процедура отримання таких дозволів є дуже складною, бюрократичною… Всі візити російських адвокатів відбуваються поза українським правовим полем, Вони своїми візитами, захищаючи українських громадян в-де-факто місцевих кримських судах, фактично порушують законодавство України, − зауважила Тетяна Печончик.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.