Український депутат: «Кілер, що скоїв замах на Осмаєва, може уникнути відповідальності»

 Адам Осмаєв
©kavkazr.com
27.11.2018
Оцініть статтю: 
(252 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Чеченець Артур Денісултанов (Курмакаєв), який скоїв замах на командира батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуеву може уникнути відповідальності. Таку думку висловив «Кавказ. Реалії» депутат Верховної ради України Ігор Мосійчук.

За його словами, Денісултанов може бути виправданий українським судом.

— Задіяні шалені гроші і ресурси, — стверджує він. — Зараз створюється відповідна атмосфера. Там «шістки» Кадирова [Рамзана, глави Чечні] заносять. ЗМІ купують цілі «фабрики тролів».

Проплаченим блогером парламентарій називає Олександра Семченка, з яким Денісултанову нібито дозволено спілкуватися.

— І той впливає на присяжних через ЗМІ, — упевнений співрозмовник «Кавказ. Реаліі».

У той же час Мосійчук, який є першим заступником голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, не зміг сказати, хто лобіює виправдувальний вирок Денісултанова в українській політичній еліті.

Обвинувачений, як зізнається сам, сподівається, що його обміняють на кого-небудь з українців, які утримуються під вартою в Росії.

Нагадаємо, 31 травня 2017 року Денісултанов спробував вбити Осмаєва, однак був поранений його дружиною Аміною Окуєвою. Обвинувачений наполягає, що не вчиняв замах на Осмаєва та Окуеву. За його словами, він — їх жертва.

У Росії Осмаєву інкримінується підготовка замаху на президента РФ Володимира Путіна. У 2014 році він отримав тюремний термін в Україні за незаконне зберігання зброї і вибухових речовин, був звільнений після відбуття терміну в одеському СІЗО.

Після загибелі командира добровольчого батальйону ім. Дж. Дудаєва Іси Мунаєва Осмаєв очолив цей підрозділ. Аміна Окуєва, що була прес-офіцером батальйону ім. Дудаєва і помічником депутата Мосійчука, була убита 30 жовтня 2017 року.

Джерело: Кавказ. Реалії

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.