В ІКЦ Києва стартує курс з історії Ісламу

06.03.2018
Оцініть статтю: 
(445 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Іслам (з араб. «покірність») — це наймолодша з трьох світових релігій. Він виник на початку VII ст. серед арабських племен Аравійського півострова та дуже швидко розповсюдився на Близькому та Середньому Сході, Північній Африці. Маленька релігійно-національна община перетворилась на культурну спільноту, яка мала і релігійний, і наднаціональний, і державно-політичний характер.

Чи багато з наших співвітчизників-немусульман, та й самих послідовників Ісламу, знайомі з історією виникнення цієї релігії, наскільки грунтовними є пізнання з того, як поширювалося це віровчення, яке є не чужим і в Україні?

Ісламський культурний центр м. Києва запрошує всіх охочих поповнити скарбничку своїх знань на курсі з історії Ісламу. Перше заняття відбудеться вже сьогодні, 6 березня, о 16:00, а в подальшому, як повідомляють організатори, дати й час початку лекцій узгодять зі слухачами, обравши найзручніші для них дні й години.

Попередньо визначено, що курс триватиме до місяця Рамадан, початок якого цього року припадає на 17 травня.

На можливість розширити коло своєї обізнаності особливо варто звернути увагу особам, які цікавляться історією цивілізацій, релігієзнавством загалом, філософією та культурою народів світу.

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25-а.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.