В Ісламському культурному центрі Києва навчали ораторському мистецтву

В Ісламському культурному центрі Києва навчали ораторському мистецтву
Ініціатором та організатором тренінгу виступив відділ з роботи з молоддю Всеукраїнської асоціації «Альраід»
В Ісламському культурному центрі Києва навчали ораторському мистецтву
Було сформовано дві групи по 20 осіб — чоловіча і жіноча.
В Ісламському культурному центрі Києва навчали ораторському мистецтву
В Ісламському культурному центрі Києва навчали ораторському мистецтву
31.10.2017
Оцініть статтю: 
(397 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Робота над собою і самоосвіта надзвичайно важливі для мусульманина. Тому на базі ісламських культурних центрів у більш ніж десяти містах України регулярно діють всілякі курси як на постійній основі, так і короткострокові.

І ось протягом двох днів, 28 і 29 жовтня, в Ісламському культурному центрі м. Києва проходив черговий тренінг із саморозвитку, мета якого — дати учасникам базові знання з ораторського мистецтва, навчитися правильно, ясно і переконливо викладати свої думки та ідеї.

Ініціатором та організатором тренінгу виступив відділ з роботи з молоддю Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід», запросивши представників Malinochka Training Company провести лекції та практичні заняття.

Серед присутніх було чимало людей, для яких ця наука не в новинку, але які розуміють, що знання і вміння вимагають постійної шліфування і вдосконалення. Наприклад, мистецтво говорити переконливо, яскраво, образно просто необхідно імаму, педагогу, керівнику будь-якого рівня, втім, як і будь-якій людині, сфера діяльності якої передбачає взаємодію з іншими людьми. Тому не дивно, що серед учасників тренінгу був і завідувач відділу ознайомлення з культурою Ісламу Тарік Сархан, чиє красномовство і вміння заволодіти увагою аудиторії досі ніким не було оскаржено; були присутні і викладачі арабських шкіл, що діють при ІКЦ в різних містах України.

На жаль, кількість місць для участі була обмежена, і потрапити на тренінг пощастило тільки 40 особам. Було сформовано дві групи по 20 осіб — чоловіча і жіноча, обмежень за віком не було, але основну масу склали все ж молоді люди.

Правильне дихання, чітка дикція, міміка і пантоміміка, поєднання фізичних та інтелектуальних можливостей, що допомагають не тільки артикулювати думку, ідею, а й донести її до співрозмовника, переконати його в своїй правоті — дивно, скільки всього помістилося у два дні занять зі щільним графіком! І, зауважимо, це була не тільки теорія — учасники тренінгу демонстрували свої ораторські здібності та освоєний матеріал на практиці, виступаючи з невеликими промовами.

Як повідомили у відділі з роботи з молоддю Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація „Альраід“, подібні тренінги проводитимуться і в майбутньому.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.