В Луцьку кримські татари-переселенці та активісти нагадали про анексію Криму

У Луцьку кримські татари-переселенцы та активысти нагадали про анексію Криму
Кримчани, громадські активісти та лучани, зібрались на Театральному майдані Луцька, щоб нагадати про анексію Криму
16.03.2015
Оцініть статтю: 
(398 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Кримчани, які переселились на Волинь, громадські активісти та лучани, зібрались на Театральному майдані Луцька, щоб нагадати про анексію Криму.

Про це повідомляє  Громадське ТБ Волинь.

Голова громадської організації «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов зазначив, що після проведення незаконного референдуму у Криму дійсно настав «русский мир». Як наслідок: викрадення активістів, вбивства, катування, обшуки, тиск на Меджліс, вигнання лідерів Меджлісу за межі Криму. Частина населення, яка не згодна з окупацією,  була вимушена переїхати на материкову Україну.

«Хочу подякувати лучанам за підтримку у ці складні хвилини. Проте, ми приїхали до вас не з порожніми руками. Серед нас є багато спеціалістів у різних сферах і ми принесемо користь для міста і цим приблизимо повернення Криму. Адже одна з версій повернення Криму – це зростання показників української економіки» – заявив Зейнедінов.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про намір кримських татар, що знайшли прилисток на Волині, провести акцію в Луцьку на знак незгоди з окупацією Крима - їхньої малої Батьківщини.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.