В столиці діятиме «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим — це Україна»

© Київська міськрада: Рішення  про створення «Київського міського інформаційно-просвітницького центру «Крим — це Україна»  підтримали 85 депутатів Київради.
© Київська міськрада: Рішення про створення «Київського міського інформаційно-просвітницького центру «Крим — це Україна» підтримали 85 депутатів Київради.
19.02.2021
Оцініть статтю: 
(13 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про утворення комунальної бюджетної установи «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим — це Україна».

Як повідомляє офіційний сайт Київської міськради, центр надаватиме інформаційно-консультативну підтримку внутрішньо переміщеним особам з Автономної Республіки Крим, що живуть у столиці. Мова про адаптацію таких осіб, інтеграцію у громаду міста Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування столиці.

«У столиці є органи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами з анексованого Криму та міста Севастополя. Проте система розгалужена, незручна і, як наслідок, не дуже ефективна. Ми пропонуємо утворення єдиного центру, який акумулюватиме всі функції та забезпечуватиме реалізацію прав і свобод ВПО», — зазначає співавтор проєкту рішення, депутат Київради Вадим Васильчук. 

На думку депутатського корпусу Київради, створення єдиного центру сприятиме відродженню та розвитку української громади Криму, розвитку культури корінних народів України та національних меншин Криму. 

«Також ми зможемо долучати інтелектуальний потенціал переселенців з активною громадянською позицією до розвитку громадянського суспільства у столиці», — каже Вадим Васильчук. 

Комунальна установа «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим — це Україна» також налагоджуватиме взаємодію з громадськими об’єднаннями внутрішньо переміщених осіб з АР Крим та волонтерами.

Рішення підтримали 85 депутатів Київради.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.