В Україні створено проєкт, покликаний зберегти культуру корінних народів Криму

В Україні створено проєкт, покликаний зберегти культуру корінних народів Криму
В Україні створено проєкт, покликаний зберегти культуру корінних народів Криму
16.02.2021
Оцініть статтю: 
(13 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В Україні створено культурно-мистецький проєкт, що має забезпечити збереження та популяризацію культури корінних народів Криму — кримських татар, кримчаків і караїмів.

Проєкт «Культура Криму» в рамках грантової програми «Знакові події» розробив та імплементував Український культурний фонд (УКФ) спільно з державним підприємством «Кримський Дім» і державною установою Український інститут. Про це сказано в повідомленні на офіційній сторінці УКФ в соцмережі «Фейсбук».

Серед завдань, поставлених авторами проєкту — комплексне ретроспективне осмислення культури Криму засобами мистецтва та формування бачення майбутнього культурного ландшафту півострова з акцентом на нерозривність культурних зв’язків; збереження, розвиток і репрезентація культурного різноманіття Криму, зокрема кримськотатарської культури; залучення до цілей і завдань проєкту широкої авдиторії, зокрема кримської. Загальний бюджет проєкту «Культура Криму» — 10 млн грн.

Онлайн-презентація проєкту за участю виконавчого директора УКФ Юлії Федів, заступника генерального директора Українського інституту Аліма Алієва та директора «Кримського Дому» Ахтема Сеїтаблаєва відбудеться 17 лютого.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.