Віцепрем’єр Ірина Верещук провела особисту зустріч з родинами бранців Кремля

Віцепрем’єр Ірина Верещук провела особисту зустріч з родинами бранців Кремля
Ірина Верещук наголосила, що влада та українці повинні пам’ятати про полонених, їхні родини та всіляко їм допомагати
30.12.2021
Оцініть статтю: 
(32 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Проблеми політв’язнів Кремля та їхніх родин — одне з найпріоритетніших питань у роботі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як повідомляє пресслужба міністерства,  про це віцепремʼєр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила  28 грудня під час особистої зустрічі з родинами політв’язнів, утримуваних в окупованому Криму.

На зустрічі сім‘ї та родичі бранців Кремля висловили своє бачення нагальних питань та актуальних проблем, що з ними стикаються незаконно позбавлені волі громадяни та їхні родини. Також обговорювалися ймовірні зміни до законодавства України, зокрема можливість ухвалення законопроєкту № 6104 про соціальний та правовий статус осіб, позбавлених свободи, та членів їхніх сімей. 

Ірина Верещук наголосила, що влада та українці повинні пам’ятати про полонених, їхні родини та всіляко їм допомагати:

— Коли я побачила очі рідних політв’язнів, то відчула в них велику стійкість та незламність. Ці люди просто хочуть, щоб влада та українці не забували про полонених та їхні родини. Цей зв’язок від серця до серця — головне, що підтримує наших людей на їхньому шляху додому.

Нагадаємо, 16 грудня Верховна Рада в першому читанні своєю Постановою ухвалила за основу законопроєкт № 6104 «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей», доручивши профільному Комітету ВР доопрацювати законопроєкт, узявши до уваги пропозиції суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких поправок і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд у другому читанні.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.