Відома кримськотатарська майстриня ш'є дитячі книги (ФОТО, ВІДЕО)

У кожної з них є палітурка, сторінки і навіть своєрідний зміст.
У своїй роботі Ніяра Джемілєва не відходить від кримськотатарської тематики
24.12.2015
Оцініть статтю: 
(431 оцінка)
admin
Зображення користувача admin.

Кримськотатарська майстриня Ніяра Джемілєва, яка створила безліч національних костюмів, зайнялася пошиттям дитячих книг. У кожної з них є палітурка, сторінки і навіть своєрідний зміст. Окремі сторінки у книжці присвячені певній тематиці: це природа, математика, кухня, ліс, море тощо.

Як повідомляє QHA, граючи з такою книжкою, дитина може не тільки розглядати її, а й самостійно організовувати кожну сторінку: міняти місцями чашечки, рахувати на рахівниці, піднімати якір на човні і багато іншого. Така книга допомагає дітям у віці від 1 до 3 років розвивати дрібну моторику рук і пізнавати світ через дотики.

– Зазвичай, подаровані дітям рукодільні сувеніри крихкі в яскравій упаковці, які благополучно ставиться на верхню полицю, недоступну для дитини. Я ж спробувала зробити свої книги такими, щоб дитина могла їх безперешкодно мацати і вивчати, – розповідає майстриня.

Важливо, що у своїй роботі Ніяра Джемілєва не відходить від кримськотатарської тематики. У її книгах є прапор кримськотатарського народу, Тарак-тамга, феси та інші атрибути кримських татар.

Як говорить сама рукодільниця, в майбутньому вона хоче зшити книжку, повністю присвячену кримськотатарським народним казкам.

– Зараз я дуже завантажена своєю основною роботою, а саме – пошиттям народних костюмів. Однак мені дуже подобається ідея дитячих книг, і я намагаюся весь свій вільний час приділити цій ідеї, – ділиться Ніяра Джемілєва.

Повідомляється, що зараз вартість однієї книги становить приблизно 1800 гривень. За словами автора, вартість кожної книги залежить від складності роботи та кількості витраченої фурнітури.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.