Вірянин ніколи не повинен втрачати віру, − муфтій

Вірянин ніколи не повинен втрачати віру, − муфтій
30.12.2015
Оцініть статтю: 
(527 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

 

Воїну, якщо він навіть потрапив у безвихідну ситуацію, головне − не втратити віру в Господа і битися до останнього. Цю думку під час підсумкової телепередачі «Єдина країна! Единая страна!» Чорноморської телерадіокомпанії висловив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов, відповідаючи на одне з питань ведучого Владислава Майструка.

Зокрема, ведучий згадав і про принцип «не здаватися живим», дотримуючись якого через загрозу полону воїни вбивають себе, і запитав − як до цього ставиться релігія, адже це нехай вимушене, але самогубство?

− В Ісламі суїцид − дуже великий гріх. Сказано, що якщо людина вбила сама себе, то вона ніколи не потрапить у рай, − відповів муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов. − Тобто Божественного прощення йому очікувати вже не потрібно. Тому нашим солдатам, якщо вони вже зовсім в безвихідній ситуації, найголовніше − не убити себе: бийся доти, поки ворог не вб’є тебе. Або якщо людина потрапляє в полон − припустимо, важко поранена, потрібно сподіватися на Господа − що ти залишишся живий, що тебе звільнять або обміняють як військовополоненого. Справжній вірянин ніколи не повинен втрачати віру в те, що все рано чи пізно закінчиться якнайкраще. Ніколи не можна впадати у відчай, завжди потрібно надіятися і покладатися на Бога. Бийся, як лев − і нехай краще тебе вб’ють вороги.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.