Власник медіахолдингу ATR назвав причини закриття інформаційного порталу «15 хвилин»

Власник медіахолдингу ATR назвав причини закриття інформаційного порталу «15 хвилин»
Ленур Іслямов
17.12.2015
Оцініть статтю: 
(237 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

16 грудня колектив сайту «15 хвилин», який останнім часом працював у складі кримської продакшн-студії QaraDeniz Production, повідомив про припинення роботи над цим проектом через те, що «… Ленур Іслямов, власник медіахолдингу ATR, що раніше переїхав до Києва, частиною якого спочатку був „15 хвилин“, пред’явив права на цей бренд».

Відомий кримськотатарський бізнесмен, громадянський активіст Ленур Іслямов у коментарі кореспонденту QHA пояснив, чому він прийняв рішення переформатувати проект «15 хвилин»:

— Все просто. Цей проект переводиться на материкову Україну, як і кілька попередніх. Всі співробітники редакції, які бажають продовжити роботу, зможуть зробити це в Києві.

Тим часом колектив інтернет-видання заявив, що продовжить роботу в Криму, але вже у новому форматі:

— Рік, що минає, був для нас дуже непростим. Але, незважаючи на всі труднощі, ми працювали в першу чергу для наших кримських читачів — тих, хто, як і ми, живе і працює в Криму… Ми будемо намагатися відновити цю роботу, але вже у новому форматі. Починаючи з цього дня, тепер уже колишній колектив «15 хвилин» зосередиться над створенням абсолютно нового кримського інтернет-проекту.

Нагадаємо, що сайт «15 хвилин» був одним із проектів медіахолдингу ATR, в який входили також телекомпанія ATR, дитячий телеканал Lale, радіо Meydan і радіо «Лідер».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.