«Всеукраїнська школа онлайн» проведе урок, присвячений трагічній сторінці в історії людства — геноциду кримських татар

У День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу «Всеукраїнська школа онлайн» проведе урок, присвячений цій трагічній сторінці в історії людства
У День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу «Всеукраїнська школа онлайн» проведе урок, присвячений цій трагічній сторінці в історії людства
18.05.2020
Оцініть статтю: 
(27 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Щороку 18 травня у світі вшановують пам’ять жертв депортації кримських татар. В Україні з 2014 року це офіційно є День боротьби за права кримськотатарського народу, а з 2016 року — День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 

Як повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, у рамках меморіальних заходів 18 травня та освітнього проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 7–11 класів відбудеться урок, присвячений цій трагічній сторінці в історії кримськотатарського народу та України.

Про виселення родин кримських татар у далекому 1944 році учням розкажуть заступниця Постійного представника Президента України в АР Крим Таміла Ташева, український режисер і сценарист Наріман Алієв, співачка Джамала та головний редактор українського інформресурсу «Українська правда» Севгіль Мусаєвa.

Урок транслюватиметься для кожного класу на таких телеканалах:

7 клас — 10:30, ZIK і 5 канал;

8 клас — 10:30, Індиго та УНІАН;

9 клас — 11:30, РАДА та UA:Культура;

10 клас — 11:30, UA:Перший;

11 клас — 11:30, М1.

Традиційно уроки для кожного класу під час трансляції та в запису можна буде знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України — MON UKRAINE.

Проведення уроку, ініційованого Меджлісом кримськотатарського народу, стало можливим завдяки підтримці Представництва Президента України в АР Крим і за сприяння Офісу Президента України, Офісу дружини Президента України.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.