Викладачі Корану вдосконалювали педагогічний досвід в ІКЦ Києва

ІКЦ Києва. Семінар для викладачів Корану
ІКЦ Києва. Семінар для викладачів Корану
11.03.2020
Оцініть статтю: 
(41 оцінка)
muhammad1996
Зображення користувача muhammad1996.

Українська асоціація з вивчення Корану спільно з Ісламським культурним центром Києва провела семінар для двох десятків викладачів Корану з метою підвищення їхньої кваліфікації, визначення критеріїв оцінювання знань учнів. 

Особливу подяку організатори висловлюють викладачам: Аля аль-Гарбаві, що поділився авторськими методиками викладання та вивчення арабської, розповів, як поєднати вивчення мови й тексту Священного Корану, а також шановному Ісмаїлові Кади — він говорив про особистісні якості викладача Корану, потрібні для того, щоб його учні поглинали знання з користю для душі, розуму й серця. 

Слова вдячности пролунали й на адресу відомого наставника, що навчив і виховав багатьох хафізів, переможців конкурсів читців Корану — шейха Хайдара аль-Хаджа, участь якого в семінарі, його розповідь про методи викладання в теорії та на практичних прикладах збагатили скарбницю педагогічних уявлень і досвіду.

Під час заходу відбувався обмін думками: учасники ділилися надбаннями, труднощами, що з ними стикаються як викладачі, так і учні в процесі навчання, шукали оптимальні способи подолання перепон, аналізували можливі причини відсутности швидкого прогресу в навчанні.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.