Випускників світських і релігійних навчальних закладів запрошують поглибити знання з ісламської думки

Випускників світських і релігійних навчальних закладів запрошують поглибити знання з ісламської думки
Випускників світських і релігійних навчальних закладів запрошують поглибити знання з ісламської думки
23.10.2020
Оцініть статтю: 
(58 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Інститут інтеграції знань (Institute of Knowledge Integration) — провідний онлайн-вищий навчальний заклад, що спеціалізується на аспірантурі, просуває міждисциплінарний підхід до вивчення ісламу з особливим наголосом на ісламську думку, іджтихад, макасід аш-шаріа, цивілізаційні і соціальні науки, запрошує охочих випускників загальногуманітарних і технічних спеціальностей, а також релігійних навчальних закладів поглибити свої знання з ісламської думки, інтеграції богословських і світських знань й отримати після завершення навчання післядипломний сертифікат фахівця з ісламської думки і інтеграції знань.

Відповідне оголошення розміщено на офіційній сторінці Institute of Knowledge Integration у соцмережі Фейсбук.

Як повідомляється, метою програми є презентування і розвиток концепції інтеграції знань, ісламської думки, вищих цілей шаріату, ісламської цивілізації й інших теоретичних і практичних аспектів ісламського знання.

Крім того, програма спрямована на розвиток випускників, які розуміють актуальність ісламських наук, методологій і підходів до сучасного світу і здатні внести позитивний внесок у розвиток суспільства через ідеї інтеграції богословських і мирських знань.

Навчання й атестація проводяться англійською і російською мовами. Проте організатори зазначають, що викладачі-поліглоти готові допомогти студентам навчатися їх рідними мовами з відповідними матеріалами й очними онлайн-сесіями.

Програма проводиться онлайн і складається з відеолекцій (асинхронний формат) і очних дискусій (синхронний формат). Матеріали для читання будуть надані інструкторами.

Вступні вимоги:

● Повне резюме англійською мовою.

● Копія диплому бакалавра або спеціаліста.

● Мотиваційний лист (до 1 сторінки) англійською мовою.

● Сертифікат про знання англійської мови (за бажанням).

Крайній термін подачі заявок — 30 листопада 2020 року.

Будь ласка, надішліть усі документи в форматі PDF на e-mail.

Для завершення програми студенти повинні завершити навчання за програмами дев'яти (9) основних курсів і трьох (3) елективних (вибіркових) курсів протягом трьох семестрів.

Студенти можуть вільно обирати будь-які курси протягом цих трьох семестрів, за винятком дослідницької статті, яку рекомендується здавати в останньому семестрі.

Такі предмети як «Методологія наукових досліджень» і «Формування концепцій» (ITKI 6001), і «Ісламська епістемологія і критичне мислення» (ITKI 6004), є необхідною передумовою для ITKI 6300 — дослідницької статті.

Охочі можуть дізнатися більше про курси й інструкторів на сайті Institute of Knowledge Integration.

Післядипломний сертифікат з ісламської думки і інтеграції знань — це дистанційна онлайн-освітня програма, розроблена і впроваджена Інститутом інтеграції знань (Тбілісі, Грузія) й Асоціацією розвитку освіти (Рівне, Україна) за підтримки Міжнародного інституту ісламської думки (IIIT, США).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.