Виставка «Дещо спільне» продемонструє — міжрелігійна злагода існує!

Виставка «Дещо спільне» продемонструє — міжрелігійна злагода існує!
Головною метою проекту є донесення потреби комунікації між представниками різних релігій та культур через мистецтво фотографії, демонстрування цінності толерантності, солідарності та злагодженого діалогу

Учасники Неформальної групи міжрелігійного миру за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації організовують фотовиставку «Дещо спільне», приурочену до Міжнародного дня дружби.

Головною метою проекту є донесення потреби комунікації між представниками різних релігій та культур через мистецтво фотографії, демонстрування цінності толерантності, солідарності та злагодженого діалогу.

На урочисте відкриття фотовиставки організаторами запрошено представників релігійних організацій та церков, міжнародних організацій та посольств, науковців та ЗМІ. Запрошення взяти участь в урочистостях надійшло й на ім’я муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» шейха Саіда Ісмагілова.

Як очікується, окрім світлин, які ілюструють відсутність в Україні перепон для спілкування й дружні стосунки між представниками різних світоглядних позицій, відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з релігійною літературою і за бажання залишити собі книги, що пояснюють сутність тієї чи іншої релігії.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 24 липня о 15:00 у холі другого поверху Київської обласної державної адміністрації перед великою концертною залою (пл. Лесі Українки, 1).

Нагадаємо, Неформальна група міжрелігійного миру (засновниця — Любов Єремічева) робить важливий внесок у налагодження міжетнічного та міжконфесійного миру та злагоди. Зустрічі її часто проходять в Ісламському культурному центрі м. Києва, а завідувач відділу «Ознайомлення з ісламською культурою» Тарік Сархан, який також є членом Групи, розповідає на зборах і зустрічах про історію Ісламу, традиції та звичаї народів, що сповідують це віровчення.

Читайте за темою:

У Києві відбувся міжрелігійний пікнік 

Атмосфера після проповіді та іфтару дуже святкова, добра, — немусульмани в гостях у мусульман 

Група міжрелігійного миру втілила ідею взаємопорозуміння 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.