Юна мусульманка завоювала бронзу на Всеукраїнському турнірі з фехтування

Міра Юсеф серед призерів Всеукраїнського турніру з фехтування
Міра Юсеф з тренером Катериною Харченко
Міра Юсеф перед поєдинком
Міра Юсеф з однокласницею на уроках
Після занять у гімназії − на тренування
Диплом за 3 місце на Всеукраїнському турнірі
12.04.2016
Оцініть статтю: 
(410 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У Харкові під егідою Національної федерації фехтування України відбувся Всеукраїнський турнір з фехтування. Серед учасниць дитячої ліги була і підопічна дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець», юна шпажистка Міра Юсеф, яка повернулася зі змагань з бронзою.

− Звичайно, хочеться перемагати, і хоча мій тато каже, що головне − брати участь, я знаю, що йому було б приємно бачити мене серед переможців… Але третє місце − теж непогано, − розповіла Міра нашому кореспонденту.

Міра Юсеф займається фехтуванням 4 роки під керівництвом тренера Катерини Харченко. Як зізнається юна спортсменка, інтерес до цього виду спорту у неї виник в 2012 році, коли її вразили поєдинки Яни Шемякіної.

− А ще, − каже Міра, − на мій вибір виду спорту вплинуло те, що форма, костюм фехтувальниць закритий, і не потрібно оголювати тіло − я ж мусульманка, і для мене це дуже важливо.

Дівчинка розповідає, що відчуває постійну підтримку з боку батьків, які не просто схвалюють її інтерес до занять спортом, але і самі показують приклад.

− Мій тато займається тенісом, грає в футбол, а мама, до речі, теж пробувала себе у фехтуванні. Коли я почала займатися шпагою, часом було складно і навіть виникали думки залишити − я ділилася цим з мамою, і вона змогла мене переконати, що не варто здаватися, − зізнається Міра. − І я продовжила тренування.

На запитання − чи не хотілося поділитися своїми сумнівами з татом, Міра відповіла: «Тато б, напевно, засмутився, а мені хочеться, щоб він мною пишався».

Це не перші змагання Міри Юсеф − у її скарбничці вже 6 медалей, причому одна з них − за третє місце на змаганнях з кінного спорту, якому вона також приділяє час.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.