Закон № 2166 може зобов’язати переселенців заново проходити перереєстрацію

Закон № 2166 може зобов’язати переселенців заново проходити перереєстрацію
15.01.2016
Оцініть статтю: 
(230 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Переселенцям з окупованого Криму і захоплених територій Донбасу новоприйнятий закон № 2166, метою якого є посилення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, може завдати чимало клопоту. Незважаючи на те, що цей документ значно розширює права цих людей, правозахисники все ж знайшли в ньому «підводні камені».

На думку координатора ініціативи «Схід-SOS» Олександри Дворецької, Кабінет Міністрів може затягнути початок набуття чинності закону у зв’язку з тим, що для його реалізації уряду необхідно внести зміни до двох профільних постанов.

Крім того, правозахисники побоюються, що зі вступом документу в силу переселенців можуть зобов’язати заново проходити перереєстрацію для отримання безстрокової довідки.

«Всі ці 1,5 мільйона заново повинні прийти, перереєструватися. Будуть великі черги. Відповідно, зменшуватиметься кількість людей, які зареєструються. Цими даними маніпулюватимуть», − заявила Дворецька у коментарі Чорноморської ТРК.

Нагадаємо, закон № 2166, раніше ветований Президентом Петром Порошенком через нехтування в ньому деякими конституційними нормами, був прийнятий після повторного розгляду в парламенті.

Сюжет служби новин «Хвиля» Чорноморської ТРК
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.