300 овець + зарплата: повертайтеся до села!

300 овець + зарплата: повертайтеся до села!
07.02.2018
Оцініть статтю: 
(168 оцінки)
Гость
Зображення користувача Гость.

Для запобігання відтоку жителів з сіл у міста в Туреччині впроваджена нова програма стимулювання. Міністр продовольства, сільського господарства та тваринництва Ешреф Факібаба заявив, що фермерам, які повернуться до своїх сіл, виплатять допомогу, роздадуть по 300 овець, а також гарантують мінімальну заробітну плату.

Як повідомляє турецька газета Milliyet, Ешреф Факібаба підкреслив, що проект спрямований на те, щоб села не обезлюдніли через відтік жителів до міст і щоб допомогти повернути у сільське господарство хранителів традиційного тваринництва.

— Це чудовий соціальний проект. Ми дамо кожній родині 300 племінних овець, люди також отримають мінімальну заробітну плату. Ми забезпечимо їх страховкою і братимемо тільки земельний наділ у селі як заставу. 300 овець дадуть 300 ягнят, які належатимуть своєму власникові. Повернення коштів почнеться з народження трьохсотого ягняти, а через кілька місяців цих ягнят можна буде продати за 700–800 лір, що складе 210 тисяч лір на рік (1 ліра — 7.25 грн — ред.)! Якщо хочете, ви можете продати цих ягнят нам, а їх вартість буде вирахувана з вашого боргу… Візьміть і зарплату і станьте господарем свого бізнесу. Ми збільшуватимемо цю зайнятість.

Озвучуючи плани щодо зниження цін на м’ясо (в Туреччині ціни на м’ясо — від $ 9 до 15), міністр зазначив, що планує допомогти з банківським пільговим кредитуванням і тим фермерам, які візьмуться за розведення корів.

Загальна кількість тварин, передбачених для реалізації проекту — 1 млн голів. Таким чином, через 3 роки Туреччина зможе не імпортувати, а експортувати м’ясо.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.