Дубай запустив перший цифровий ісламський календар за хіджрою

Дубай запустив перший цифровий ісламський календар за хіджрою
Дубай запустив перший цифровий ісламський календар за хіджрою
11.09.2020
Оцініть статтю: 
(16 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Дубаї запустили перший електронний ісламський календар.

Безкоштовний сервіс від IACAD (The Department of Islamic Affairs and Charitable Activities) у Дубаї доступний на порталі департаменту.

До календар включено важливі дати і підказки. Щоденний календар хіджри на 1442 рік можна переглядати на веб-сайті IACAD і через його офіційні соціальні мережі, які пропонують доступ до календаря «як швидку і просту процедуру». Це також відповідає прихильності IACAD запобіжним заходам щодо COVID-19 для забезпечення безпеки членів спільноти без необхідності відвідування IACAD.

Також можна підписатися на соціальну службу IACAD.

Додаткову інформацію можна дізнатися за безкоштовним телефоном 800600.

Про це повідомляє портал «Gulf News».

Департамент з ісламських справ і благодійної діяльності приурочив появу цифрового календаря з хіджри до початку нового, 1442 року за ісламським календарем, який розпочався 23 серпня.

Департамент у справах ісламу і благодійної діяльності (IACAD) був заснований у 1969 році покійним правителем Дубая шейхом Рашидом бін Саїд Аль Мактумом.

IACAD прагне бути першим у сфері надання релігійних і благодійних рекомендацій і цінує чесність, відданість, досконалість, прозорість і творчість.

Основна роль IACAD полягає в поширенні ісламської культури і розвитку релігійної обізнаності в регіоні.

IACAD курирує друк Священного Корану, релігійних книг й інших мультимедійних матеріалів. Також надає рекомендації з фетв, організовує поїздки до Мекки, хадж і умру; переводить релігійні книги і видає ліцензії ісламським релігійним вчителям.

IACAD також піклується про мечеті і контролює їх управління, координуючи свої дії з Департаментом у справах вакуфів і неповнолітніх.

На веб-сайті IACAD є кілька безцінних електронних послуг, зокрема надання онлайн-довідок з релігійних питань (рекомендації з фетв); довідок з інструкціями для нових мусульман; довідок про списки всіх мечетей у Дубаї, час молитов, дати релігійних свят,  також онлайн-довідки про процедуру акредитації для зареєстрованих благодійних організацій у Дубаї.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.