Джоко Відодо запропонував Маску побудувати космодром в Індонезії

Джоко Відодо запропонував Маску побудувати космодром в Індонезії
Джоко Відодо запропонував Маску побудувати космодром в Індонезії
15.12.2020
Оцініть статтю: 
(150 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент Індонезії Джоко Відодо (Joko Widodo) запропонував засновникові американської компанії «SpaceX» Ілону Маску (Elon Musk) побудувати на території країни стартовий майданчик для запуску ракет.

Як повідомляє видання «Bloomberg» з посиланням на інформацію, надану Міністерством у справах морських питань та інвестицій, таку можливість президент Індонезії обговорив з Ілоном Маском під час телефонної розмови у п’ятницю 11 грудня 2020 року.

У заяві міністерства йдеться, що Маск має намір направити команду до Індонезії вже в січні 2021 року для вивчення можливостей партнерства.

«Маск зазначив, що в січні майбутнього року експерти приїдуть до Джакарти для обговорення всіх деталей», — йдеться у заяві офісу міністра-координатора з морських справ і інвестицій.

Тим часом, як нагадує міністерство, у жовтні міністр промисловості Агус Гуміванг Картасасміта (Agus Gumiwang Kartasasmita) заявив, що Індонезія вже веде переговори з Маском щодо можливих інвестицій у країну, а «Tesla Inc." розглядає можливість будівництва заводу в Центральній Яві.

Індонезія, де розташовані найбільші у світі родовища міді, нікелю й олова, рекламує велику кількість товарів, щоб залучити мільярди доларів інвестицій.

Як повідомляло видання «ZME Science», торік президент Індонезії Джоко Відодо з метою подолання корупції і зайвої бюрократії у країні вирішив замінити частину чиновників штучним інтелектом.

Тож нейромережа може замінити чиновників, що здійснюють регулюванням бізнесу.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.