Еміне Джеппар: «На українських частотах Росія цинічно проводить дискредитаційну інформкампанію проти України»

Перший заступник міністра інформполітики Еміне Джеппар виступила в Женеві на Всесвітньому саміті інформаційного суспільства — високій представницькій панелі щодо формування інформаційного суспільства через доступ до технологій та джерел інформації, вільний інтернет та свободу медіа.

Як Еміне-ханум пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, в Женеві також перебувають профільні міністри, представники урядів та міжнародних компаній.

— Свій виступ присвятила окупованим територіям: Криму й Донбасу, де разом із територіями вкрали обов’язок та право України на телевізійне та радіомовлення, — пише Еміне Джеппар. — Об’єкти телекомунікаційної інфраструктури, радіо та телечастоти, техніка та приміщення радіомовників та багато іншого були вкрадені окупантом у порушення багатьох міжнародних документів. Серед них, до прикладу, статут міжнародного союзу електрозв’язку (ITU — інституція ООН, яка здійснює координацію мовлення, використання частот та технологій). Десятки російських мовників на українських частотах, які, згідно МСЕ, належать Україні, доводять громадянам України в Криму й на Донбасі про «радикалів та карателів, громадянську війну та націоналізм». Такі мантри можна чути в кожному випуску новин кожного РФ ЗМІ та читати на шпальтах більшості інтернет-новин.

Як підкреслює перший заступник міністра, цинічним є те, що на українських частотах, визнаних та затверджених за Україною, Росія впроваджує масовану дискредитаційну інформаційну кампанію, завдання та цілі якої — дистанціювати громадян України, які живуть в Криму й на Донбасі, від інших українців.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.