Християни і мусульмани − брати, − Папа Римський

Понтифік цілує в лоб маленьку дитину-переселенця в столиці ЦАР
Папа Римський Франциск здійснив п'ятиденний візит в три африканські країни - Кенію, Уганду і Центральноафриканську Республіку
01.12.2015
Оцініть статтю: 
(333 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Папа Римський Франциск в понеділок, 30 листопада, відвідав мечеть столиці Центральноафриканської Республіки (ЦАР) Бангі, зустрівся з місцевою мусульманською громадою і закликав до встановлення мирного співробітництва християн і мусульман, повідомляє «Ансар»  з посиланням на Ватиканське радіо.

− Бог − це мир, і той, хто називає себе віруючим, повинен бути людиною миру. Християни і мусульмани − брати, − сказав понтифік.

Закликавши припинити конфлікти, спрямовані «на захист власних інтересів за рахунок загального блага», Папа подякував християнським та ісламським лідерам, які відіграли важливу роль у примиренні:
− Ми можемо згадати численні приклади солідарності християн і мусульман, які взаємно приймали і захищали один одного під час конфлікту.

Понтифік висловив сподівання, що переговори різних соціальних сил в ЦАР, які пройдуть через кілька тижнів, будуть плідними. «Центральноафриканська Республіка знаходиться в самому серці Африки, вона може дати імпульс співпраці всьому континенту», − підкреслив Папа.

На завершення зустрічі з ісламською громадою понтифік закликав до молитви за потерпілими у конфлікті.

ЦАР − після Кенії та Уганди − стала третьою країною, яку відвідав Франциск під час свого візиту в Африку. У понеділок ввечері понтифік повернеться до Ватикану. Цей візит став одинадцятою апостольською поїздкою Франциска з моменту його обрання на папський престол.
Нагадаємо, під час конфлікту між християнами і мусульманам в ЦАР, який триває вже два роки, загинуло близько 4800 осіб. На початку листопада нинішнього року за тиждень було вбито 30 жителів країни.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.