Катар планує імпортувати продукти з України і скасував обмеження на продукцію українського птахівництва

Катар планує імпортувати продукти з України і скасував обмеження на продукцію українського птахівництва
За словами депутата Київської облради Олексій Дорошенко, серед потенційних постачальників продуктів харчування великий бізнес Катару розглядає, крім нашої країни, також Румунію, Болгарію та Азербайджан
21.06.2017
Оцініть статтю: 
(303 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Після початку економічної блокади Катар опинився у скрутному становищі через брак продуктів. 80% з них надходило через кордон з Саудівською Аравією, частина — з Ірану та Турції. Проте наразі з’явилися перспективи постачання продовольства з України — вже зараз Катар скасував обмеження на постачання продуктів птахівництва з нашої країни.

Як пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook депутат Київської облради Олексій Дорошенко, в цих скрутних умовах, коли Катар припинив експорт продовольства і місцеві бізнесмени навіть планують ввозити в країну корів літаками, Україна є однією з тих держав, на поставки продовольства з якої сподіваються:

— Коли для України є критично важливо знаходити нові ринки збуту, а Катару — отримувати вже готові продукти, а не тільки сировину, ми можемо закласти підвалини нашої співпраці.

Олексій Дорошенко стверджує, що серед потенційних постачальників продуктів харчування великий бізнес Катару розглядає, крім нашої країни, також Румунію, Болгарію та Азербайджан.

— Ми повинні будь-яку кризу у світі використовувати для власних цілей. Саме така можливість є сьогодні, — стверджує депутат.

Зазначимо, що інформація, розповсюджена у соцмережах, викликала й деякі скептичні коментарі — мовляв, Україна начебто залежна від США, тому Сполучені Штати не дозволять їй поставляти продукцію в країну, яку звинувачують у спонсоруванні тероризму. Так ось — незважаючи на обвинувачення Білого дому, минулого тижня Пентагон відзначив Катар за його «непохитну прихильність регіональній безпеці».

Більше того, як повідомляє Радіо Свобода, 14 червня військові США провели морські навчання із Катаром і домовилися про продаж винищувачів F-15 цій країні Перської затоки.

До того ж Катар, звинувачений деякими з арабських країн-сусідів і президентом США Дональдом Трампом в підтримці терористів, є «домівкою» для найбільшої військової бази Штатів на Близькому Сході, де зосереджені 11 тис. військовослужбовців і понад 100 літаків.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.