Казанський фестиваль мусульманського кіно стартував 5 вересня

Казанський фестиваль мусульманського кіно стартував 5 вересня
Казанський фестиваль мусульманського кіно стартував 5 вересня
09.08.2017
Оцініть статтю: 
(499 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Прес-служба XIII Казанського міжнародного фестивалю мусульманського кіно анонсує серію спеціальних прес-показів фільмів конкурсної та позаконкурсної програм.

8 серпня для журналістів і кіногромадськості вже був організований перший показ повнометражного ігрового фільму, який увійшов до конкурсної програми, «Глиняне королівство» (Бангладеш).

— Фільм є дебютом у повному метрі молодого бангладеського режисера Біджона (Bijon). Прем’єра картини відбулася на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Сіетлі; фільм вже удостоєний низки нагород, серед яких премія «Кращий фільм» на 7-му Чиказькому кінофестивалі південно-азіатського кіно, приз America Awards Американської асоціації кіномистецтва та інших, — йдеться в анонсі.

Як повідомляють організатори, на подальших прес-показах будуть представлені такі фільми, як «Світ» — фільм «Доля» (реж. Чжан Вей, Китай / позаконкурсна програма «Поза зоною доступу»), «Світ» — фільм «Гарячі птиці» (реж. Санджіва Пушпакумара, Шрі-Ланка-Франція-Нідерланди-Катар / позаконкурсна програма «Індостан на стику культур») і «Світ» — фільм «Наш проповідник» (реж. Магді Ахмед Алі, Єгипет / фільм-відкриття).

Довідково:

Казанський міжнародний фестиваль мусульманського кіно (КМФМК) з 2005 року щорічно проходить в столиці Татарстану.

У програму форуму відбираються фільми, що несуть ідеї миротворчості, віротерпимості, толерантності, які розповідають про способи побудови міжнаціонального діалогу. kazan-mfmk.com.

Читайте за темою:

Кримський татарин зніме фільм про українського героя 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.