Користь релігії для тривалості життя доведена!

Користь релігії для тривалості життя доведена!
Користь релігії для тривалості життя доведена!
26.06.2018
Оцініть статтю: 
(209 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Група учених з Університету штату Огайо провела дослідження, яке показало, що релігія позитивно впливає на тривалість життя. Підсумки наукової роботи були опубліковані в журналі Social Psychological and Personality Science, і, як випливає з документа, фахівцям вдалося довести, що віруючі люди живуть на 5,64 роки довше, ніж атеїсти.

Як повідомляє Lenta з посиланням на The Independent, за основу дослідження вчені взяли тисячу некрологів з 42 штатів, на підставі яких аналізували релігійну приналежність і спосіб життя померлих.

Подальше вивчення 500 некрологів зі штату Айова виявило навіть більш серйозну розбіжність у тривалості життя між віруючими та атеїстами — 6,48 роки.

Вчені Болдуін Вей (Baldwin Way) і Лаура Воллес (Laura Wallace) пов’язують це з проживанням у регіоні, де відсоток релігійних людей дуже високий. На тривалість життя віруючих людей впливає більш активне соціальне життя і волонтерство, що допомагає вирішити проблему самотності і малорухливого способу життя в старості. Однак ці очевидні причини пояснюють лише річну розбіжність у тривалості життя віруючих та атеїстів, вважають фахівці.

Релігійні люди також менш схильні до шкідливих звичок і стресу, а молитви допомагають боротися з перенапруженням і негативом. Вчені припускають, що ці чинники можуть пояснювати решту розбіжностей, але вони були зареєстровані лише в деяких некрологах.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.