Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту

Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту
©islamosfera
Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту
©mysalaam.com
Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту
©dailyhunt.in
Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту
Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту
Мусульманка стала чемпіонкою у трьох видах спорту

Молода спортсменка з індійського штату Керала зуміла завоювати перемогу в змаганнях з бодібілдингу не всупереч, а завдяки хіджабу, без якого подальші заняття спортом були б для неї неможливі.

Перш ніж Маджізія Бхану, уродженка села Орккаттері, змогла взяти участь у своєму першому змаганні з бодібілдингу, який відбувся в місті Керала, їй довелося подолати внутрішню дилему. Як передає Ісламосфера  з посиланням на видання The Hindu і The News Minute, хоча Маджізія і хотіла взяти участь в майбутніх змаганнях, вона переймалася через те, чи не доведеться їй оголити для цього своє тіло. Крім того, вона вважала, що рідна громада в Кожикоде її не підтримає, якщо вона буде виступати без хіджабу.

— Я відчувала тривогу з приводу участі в змаганнях, оскільки на них потрібно оголяти своє тіло. Але потім я натрапила на кілька відеороликів про єгипетських жінок-культуристок і вирішила використовувати такі ж костюми, які були на них, — наводить слова Маджізії The Hindu.

Звичайно, сьогодні мало віриться в те, що 23-річна культуристка в хіджабі змогла з першого ж разу здобути перемогу на змаганнях з бодібілдингу «Містер Керала». Однак ось список її останніх досягнень: як професійного пауерліфтера Керальська асоціація пауерліфтингу тричі присуджувала їй звання «Найсильніша жінка Керали», крім того, вона посіла друге місце на чемпіонаті Азії з пауерліфтингу в 2017 році, на якому підняла 370 кг.

Студентка останнього курсу факультету стоматології з Кожикоде, вона займається спортом лише рік. На третьому курсі навчання в коледжі вона пішла на бокс, але після того, як тренер сказав їй, що їй більше підходить пауерліфтинг, вона почала займатися цим видом спорту.

Маджізія дякує своїй сім’ї та нареченому за те, що вони дають їй сили і всіляко підтримують.

Для молодої культуристки було принципово важливо дотримуватися хіджабу.

— Одяг ніколи не був проблемою, оскільки судді були достатньо досвідчені, щоб оцінити тіло людини навіть через одяг, — сказала вона.

Маджізія прагматично дивиться на очікування, які її спільнота покладає на таких жінок, як вона.

— Ми, мусульманки, в деякому сенсі побоюємося реакції суспільства. Поки я ношу хіджаб, ніхто не бачить жодної проблеми. Якби я його зняла, то впевнена, що втратила б щонайменше 75% підтримки, яку я отримую зараз, — цитує її слова The News Minute.

Маджізія Бхану має цілу колекцію медалей за перемоги у змаганнях з трьох різних видів спорту і зараз, як повідомляє Scroll.in, мусульманка готується до чемпіонату світу з армреслінгу, який відбудеться в Туреччині у жовтні. Силачка в хіджабі сподівається, що їй вдасться гідно виступити і на цьому чемпіонаті. Для того, щоб отримати путівку на чемпіонат світу, вона з легкістю поборола своїх суперниць у ваговій категорії 55 кг, вражаюче дебютувавши в національній збірній Індії. Мало хто знає, що Маджізія почала займатися армреслінгом всього за місяць до чемпіонату країни. За словами мусульманки, вона вперше побачила стіл для армреслінгу в квітні цього року. Це не завадило їй з легкістю перемогти на рівні району, штату і країни.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.