Мусульманка в хіджабі — на обкладинці журналу Teen Vogue

Фотографія Халіми Аден прикрасила обкладинку журналу Teen Vogue
©Teen Vogue
29.10.2018
Оцініть статтю: 
(77 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На обкладинці журналу Teen Vogue — Халіма Аден, перша фотомодель-мусульманка, що ніколи не знімає хіджаб.

Історія дівчини — певний просвіт у темні часи імміграційної політики Дональда Трампа в США. У розміщеному в цифровому виданні Teen Vogue інтерв’ю Халіма заявляє: «Ця країна дала мені стільки життєвих уроків і труднощів, але також і дивовижних можливостей. Коли я росла, я ніколи не бачила, щоб статті в журналах описували мусульманських жінок в позитивному світлі».

Як повідомляє Gulf News, сім’я Халіми змушена була покинути Кенію в 1992 році через громадянську війну в Сомалі. У 2004 році, коли їй було всього 7 років, вони переїхали в США. Тепер їй 20 років і вона стала успішною моделлю, послом ЮНІСЕФ, учасницею конкурсу краси Міс Міннесота. А ще вона завжди носить хіджаб.

Для обкладинки та ексклюзивного документального фільму Teen Vogue Халіма Аден знялася під час своєї поїздки з місією ЮНІСЕФ до табору біженців Какума в Кенії, де вона виросла.

Нагадаємо, як раніше писав «Іслам в Україні», дівчина насправді дуже смілива, вона точно знає, чого хоче, і йде до мети. Хоч Халіма Аден і не перемогла на минулому в 2016 році конкурсі краси «Міс Міннесота США», але увійшла в його історію як перша учасниця, що постала перед журі в хіджабі і буркіні. Мета, яку модель ставила перед собою, беручи участь в конкурсі, була не корона, а публічна заява.

— Це хороший спосіб показати молодим мусульманкам, що потрібно боротися зі стереотипами і залишатися собою, — розповідає Аден. — Головне — не брехати собі, і всі бар’єри навколо самі зруйнуються.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.