Мусульманка визнана «Учителем року-2020» у Міннесоті (США)

©LEILA NAVIDI/STAR TRIBUNE: Реакція Коршо Хассан, коли її назвали «Учителем року-2020» у штаті Міннесота
©LEILA NAVIDI/STAR TRIBUNE: Реакція Коршо Хассан, коли її назвали «Учителем року-2020» у штаті Міннесота
14.08.2020
Оцініть статтю: 
(46 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У США під час церемонії в Капітолії штату Міннесота в Сент-Полі було названо ім'я кращого діяча в сфері освіти.
«Учителем року-2020» стала 30-річна мусульманка Коршо Хассан (Qorsho Hassan), яка тепер представлятиме Міннесоту на національному конкурсі.
Як повідомляє «Star Tribune» , вчителька викладає у четвертому класі у школі «Echo Park» у Бернсвіллі (округ Дакота) дистрикту Rosemount-Apple Valley-Eagan.
Коршо Хассан стала кращою, випередивши 135 номінантів, представлених школами штату, при цьому кількість осіб-претендентів на почесне звання кращого педагога до фіналу скоротилося до 10.
Програма «Учитель року» ініційована Міністерством освіти штату Міннесота, профспілкою вчителів штату, за підтримки ряду інших громадських груп і підприємств. Проте право претендувати на цю нагороду мають вчителі державних і приватних шкіл.
У своїй промові-вдячності  на церемонії нагородження на галявині Капітолію штату Хассан сказала, що прагне забезпечити для учнів свого класу можливість бути почутими, і закликала колег-викладачів зосередити увагу на питаннях справедливості на уроках у взаємодії зі школярами.
Після заходу Хассан сказала кореспондентові видання Ерін Голден, що налагодження відносин з юними учнями є особливо важливим. «Важливо переконати їх  у тому, що вони можуть все», — сказала вона.
Як повідомляє сайт «Education Minnesota», Програма «Учитель року Міннесоти», якій вже виповнилося 56 років, є найстарішою і найпрестижнішою програмою визнання високих досягнень у сфері освіти Міннесоти. Програма вибирає одного — кращого з кращих — вчителя, який згодом буде представляти тисячі прекрасних педагогів Міннесоти на загальнонаціональному рівні.
У процесі вибору кращого Відбіркова комісія, яка представляє лідерів Міннесоти в сфері освіти, бізнесу й уряду, обирає Вчителя року Міннесоти з числа номінованих осіб.
Експерти розглядають портфоліо кандидатів, переглядають відео-матеріали півфіналістів і проводять співбесіди з фіналістами особисто.
Учитель року Міннесоти представляє професію як захисник освіти і представник вчителів.
Учитель року Міннесоти проводить презентації, зустрічається з політиками і часто відвідує зустрічі.
До участі в програмі вчителів можуть висувати колеги, шкільний персонал, батьки, члени спільноти й учні.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.