Все більше мусульман проходять до законодавчих органів США

Все більше мусульман проходять до законодавчих органів США
Все більше мусульман проходять до законодавчих органів США
09.11.2020
Оцініть статтю: 
(50 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Вперше в історії п'ять політиків-демократів мусульманського віросповідання, зокрема троє жінок, отримали місця у законодавчих органах кількох штатів США.

Це, зокрема, Марі Тернер (Оклахома), Іман Джодех (Колорадо), Мадіна Вілсон-Антон (Делавер), Самба Балда (Вісконсін) і Крістофер Бенджамен (Флорида).

Як повідомляє телеканал «TRT-World», представниця Міннесоти Ільхан Омар (Ilhan Omar) і Рашида Тлаіб (Rashida Tlaib) з Мічигану (перші дві мусульманки, які стали членами Конгресу на минулих виборах) отримали свої місця на другий термін у Палаті представників.

Під час передвиборної кампанії вони закликали мусульманське співтовариство до високої явки виборців, щоб дати відсіч фанатизму і перемогти президента Дональда Трампа (Donald Trump) на виборах.  ⁣

«TRT-World» зазначає, що американці-мусульмани становлять трохи більше 1 відсотка населення Сполучених Штатів, але вони набувають все більшого впливу як виборчий блок.

Чотири роки тому — після того, як тодішній кандидат Дональд Трамп оголосив, що він запровадить повну заборону на імміграцію мусульман, послідовники ісламу стали більш активними в політичному процесі.

На цих виборах мусульманське співтовариство зосереджене в ключових т.зв. «штатах, що вагаються», де їхні голоси можуть вплинути на результат перегонів.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.