Мусульмани Німеччини дедалі успішніше інтегруються у німецьке суспільство

Мусульмани Німеччини дедалі успішніше інтегруються у німецьке суспільство
96% німецьких мусульман відчувають зв’язок з Німеччиною
30.08.2017
Оцініть статтю: 
(495 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Більшість німецьких мусульман відчувають зв’язок з Німеччиною, а також інтегровані на ринку праці, пише DW з посиланням на дослідження Фонду Бертельсмана.

Згідно з даними фонду, за показниками зайнятості ця група майже наздогнала немусульманське населення: 60% послідовників Ісламу працюють в умовах повної зайнятості, 20% — часткової. При цьому мусульмани заробляють в середньому менше за інші групи населення.

73% дітей мусульман, які народилися в Німеччині, вважають рідною мовою німецьку. Водночас 36% кидають школу ще до досягнення 17-річного віку. Експерти пов’язують це з особливостями німецької шкільної освіти, коли дітей вже після четвертого класу розподіляють до шкіл різних типів. У Франції, де діти навчаються разом значно довше, до досягнення 17-річного віку школи залишають всього 11% мусульманських дітей.

Повідомляється також, що 96% німецьких мусульман відчувають зв’язок з Німеччиною. А 84% проводять вільний час з вірянами інших релігій. Утім, у німецькому суспільстві досі поширені стереотипи щодо цієї групи. Приміром, майже кожен п’ятий німець не хотів би, щоб його сусідами були мусульмани.

За статистикою на кінець 2015 року, у Німеччині мешкало 4,7 млн мусульман. Це складає близько 5,7% населення ФРН.

Джерело: DW 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.