У Франкфурті відкрилася виставка «Сучасна мусульманська мода»

25.04.2019
Оцініть статтю: 
(274 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Музей прикладного мистецтва у Франкфурті-на Майні приймає експозицію «Сучасна мусульманська мода», у якій представлені одяг й аксесуари від провідних модельєрів світу, буркіні і різноманітні хіджаби, зокрема і спортивні, розроблені спільно  з кращими мусульманскими спортсменками.

Як повідомляє Євроньюс, директор франкфуртського музею Маттіас Вагнер стверджує, що виставка — це не показ хусток. Її мета — зруйнувати стереотипи, продемонструвавши різноманітність і креативність мусульманської моди, що сприятиме позитивному сприйняттю мусульманської культури. А свобода, на його думку, повинна бути й у виборі одягу:

«Молоді мусульманки і не мусульманки мають право обирати, що саме їм до вподоби: модний одяг, більш-менш відкритий одяг, хіджаб тощо».

Для останніх десятиліть характерним є те, що мусульманська мода стрімко розвивається, стає більш барвистою і багатоманітною. Це не завжди прикрите волосся, але сукні — обов’язково з довгими рукавами або спідницями. Цю моду ще називають скромною.

Виставка у Музеї прикладного мистецтва у Франкфурті-на-Майні триватиме до 15 вересня, перш ніж відправитися до Роттердаму, а потім — до Нью-Йорка.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.