Німецькі мусульмани вимагають імамів-капеланів у Бундесвері

Центральна рада мусульман Німеччини вимагає запровадження в армії країни військових імамів.
02.03.2018
Оцініть статтю: 
(408 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Центральна рада мусульман Німеччини вимагає запровадження в армії країни військових імамів. Попри обіцянку глави Міноборони ФРН вивчити це питання шість років тому, жодних висновків досі зроблено не було.

— Це ганьба, що після стількох спроб і зусиль протягом майже шести років ми в Німеччині не змогли запровадити навіть таку необхідну річ, як мусульманський військовий імам, — заявив 27 лютого німецькій газеті Neue Osnabrücker Zeitung голова Центральної ради Айман Мацюек.

Як передає Deutsche Welle, він також зазначив, що Бундесвер є «віддзеркаленням нашого суспільства, а тому такий крок (поява військових імамів-капеланів — Ред.) був би сильним сигналом з точки зору інтеграційної політики» в Німеччині.

Уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ганс-Петер Бартельс у своїй нещодавно опублікованій щорічній доповіді повідомив про те, що через роки міркувань нарешті настає розуміння необхідності запровадження військових імамів у Бундесвері.

За статистикою, в 2017 році в Німеччині мешкали близько 5 млн мусульман. Це становить близько 6,1% населення ФРН. Зараз у Бундесвері в різних місцях нараховується близько 1500 мусульманських солдатів.

Як у 2016 році заявила міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн, солдати-мусульмани, серед яких є турки, африканці, араби, а також російські німці, є «незамінними» для Бундесверу. Завдяки своєму знанню мов та культурних особливостей вони полегшують роботу з місцевим населенням.

Тим часом суспільно-релігійний інформресурс WakeUp пише, що в Німеччині послідовники пророка Мухаммада усе більше займають соціальну нішу у різноманітних сферах цивільного, економічного та політичного життя ФРН.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.