Оприлюднено звіт про демографічний геноцид уйгурів у Китаї

©️Sky News: Огорожа по периметру місця, офіційно названого «центром освіти з професійних навичок у Сіньцзяні», у якому утримують уйгурських мусульман
©️Sky News: Огорожа по периметру місця, офіційно названого «центром освіти з професійних навичок у Сіньцзяні», у якому утримують уйгурських мусульман
01.07.2020
Оцініть статтю: 
(93 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Китайський уряд примушує жінок-уйгурів і представників інших меншин контролювати народжуваність у рамках кампанії з обмеження мусульманського населення.

Чиновники регулярно здійснюють перевірки уйгурських жінок і жінок з інших меншин на вагітність і примусово застосовують внутрішньоматкові контрацептивні засоби (ВМЗ), проводять стерилізацію і аборти сотням тисяч жінок.

Як повідомляє «Sky News», у доповіді, оприлюдненій Ассошіейтед Прес, йдеться про державну статистику, державні документи й інтерв’ю з 30 колишніми затриманими і колишнім інструктором табору, який вказує на те, що зусилля щодо зниження рівня народжуваності набагато ширші і систематичні, ніж було відомо раніше.

У доповіді сказано, що саме у крайньому західному регіоні Сіньцзяну, де проводилася кампанія, спостерігається різке зростання використання внутрішньоматкових контрацептивів і стерилізації — водночас ці показники в інших регіонах країни скоротилися.

Згідно з даними AP, заходи контролю за чисельністю населення були підкріплені масовими затриманнями і покараннями за невиконання вимог переривання вагітності, контрацепції чи стерилізації.

Програма, яку проводила держава, деякі експерти описали як «демографічний геноцид».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.