Порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму — серйозний виклик міжнародній спільноті

Порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму — серйозний виклик міжнародній спільноті
Сергій Кислиця навів факти порушень прав людини на території окупованого півострову, наголосив на важливості об’єднання зусиль міжнародної спільноти для розв’язання проблеми незаконної окупації Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь
11.10.2017
Оцініть статтю: 
(460 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

«Кричущі порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму — серйозний виклик міжнародній спільноті», — про це заявив заступник міністра закордонних справ України, представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО Сергій Кислиця, виступаючи 9 жовтня на пленарному засіданні 202-ої сесії Виконавчої ради, що зараз триває у Парижі.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, глава української делегації навів факти порушень прав людини на території окупованого півострову, наголосив на важливості об’єднання зусиль міжнародної спільноти для розв’язання проблеми незаконної окупації Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

— ЮНЕСКО має реагувати на динамічні зміни сучасного світу. Величезний потенціал Організації має бути використано у повному обсязі. Лакмусовим папірцем на здатність ЮНЕСКО віднаходити адекватні відповіді на виклики 21-го століття має стати запровадження прямого моніторингу в Криму, — наголосив Сергій Кислиця.

У цьому зв’язку Представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО висловив задоволення прогресом, досягнутим у консультаціях між Україною та Секретаріатом ЮНЕСКО стосовно параметрів моніторингу.

Сергій Кислиця привернув увагу до рішення нинішньої сесії рекомендувати Генеральній конференції ЮНЕСКО, що відбудеться у листопаді 2017 року у Парижі, створити на базі Малої академії наук України Центр ЮНЕСКО категорії 2.

Заступник Міністра закордонних справ України подякував Генеральному директору ЮНЕСКО Ірині Боковій, мандат якої завершується цього року, за її багаторічний внесок у діяльність Організації.

Текст заяви Сергія Кислиці мовою орігіналу — за посиланням

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.