«Права людини в окупованому Криму та кримські татари» — міжнародна конференція в Анкарі

«Права людини в окупованому Криму та кримські татари» — міжнародна конференція в Анкарі
Права людини в окупованому Криму та кримські татари
06.12.2021
Оцініть статтю: 
(103 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

10 грудня у столиці Туреччини відбудеться конференція «Права людини в окупованому Криму та кримські татари».

За повідомленням  QIRIM.News, захід організований Платформою кримськотатарських організацій з нагоди Міжнародного дня прав людини.

У конференції візьмуть участь головний радник президента Туреччини Ялчин Топчу, посол України в Туреччині Василь Боднар, представник президента України в АР Крим Антон Кориневич, співголова групи міжпарламентських відносин Україна-Туреччина, народний депутат Рустем Умеров, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, депутат турецького парламенту, голова групи дружби Туреччина-Україна Їлдирим Тугрул Тюркеш, генеральний секретар Всесвітнього конгресу кримських татар Намік Кемаль Баяр тощо.

Як розповів голова Платформи кримськотатарських організацій Уміт Шиліт, захід має поінформувати громадськість про порушення прав і переслідування кримських татар в окупованому Росією Криму, що мають на меті залякати кримськотатарський народ і змусити його покинути Крим.

Нагадаємо, Туреччина — одна з багатьох країн, що не визнають окупації Криму РФ та підтримують Україну,  звертаючи увагу на порушення прав людини щодо кримських татар.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.