Пропозиції з протидії дискримінації мусульман в Криму лунали на конференції ОБСЄ

Пропозиції з протидії дискримінації мусульман в Криму лунали на конференції ОБСЄ
19.10.2017
Оцініть статтю: 
(445 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Перший заступник постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов 18 жовтня взяв участь у Конференції високого рівня БДІПЛ ОБСЄ «Протидія нетолерантності, дискримінації та ненависті стосовно мусульман як комплексне реагування», присвяченій десятій річниці Кордобської конференції та декларації ОБСЄ у м. Відень.

У виступі перед учасниками конференції та під час дискусії він інформував представників держав-учасниць, структур ОБСЄ та міжнародних експертів про ситуацію з порушеннями державою-агресором колективних прав кримськотатарського народу на етнічну, культурну та релігійну самобутність за умов тимчасової окупації території України в Криму.

Як йдеться на сайті Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, пріоритетну увагу заступник постійного представника приділив переслідуванню окремих громад та лідерів кримських татар, яких окупаційна російська влада безпідставно звинувачує в «екстремізмі». Було також наголошено на постійних спробах окупаційної влади взяти під жорсткий контроль духовне життя кримськотатарського народу.

Ізет Гданов привернув увагу ОБСЄ до прикладів позасудових страт, викрадень та катувань кримськотатарських активістів, до розпалювання міжрелігійної ворожнечі та використання мови ненависті у пропагандистській роботі, що проводиться органами російської окупаційної влади у Криму.

Представництво Президента взяло участь в опрацюванні рекомендацій за підсумками роботи міжнародної конференції із метою додання до них положень, що засуджують дії Росії стосовно кримськотатарського народу.

Пропозиції Представництва надано до Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ, до делегацій держав-учасниць ОБСЄ та до міжнародних експертів з нагоди Конференції.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.