Рада з прав людини ООН обговорить ситуацію у Сирії і становище рохінджа у М’янмі

Рада з прав людини ООН обговорить ситуацію у Сирії і становище рохінджа у М’янмі
Рада з прав людини ООН обговорить ситуацію у Сирії і становище рохінджа у М’янмі
26.06.2019
Оцініть статтю: 
(11 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Рада з прав людини Організації Об’єднаних Націй проведе свою сорок першу чергову сесію з 24 червня по 12 липня 2019 року у залі з прав людини і альянсу цивілізацій у Палаці Націй у Женеві.

В інформації Ради з прав людини ООН від 19 червня 2019 року йдеться, що Мішель Бачелет, Верховний комісар ООН з прав людини, відкриє сесію у понеділок, 24 червня, о 9:00.

Вона проінформує Раду про стан забезпечення прав людини в усьому світі, а також про діяльність очолюваного нею Управління.

У процесі роботи тритижневої сесії Рада розгляне понад 100 доповідей з різноманітних питань, представлених 24 експертами, групами і механізмами з прав людини. Зокрема, Рада вивчить стан дотримання прав людини у Сирійській Арабській Республіці з Незалежною міжнародною комісією з розслідування, яка представить оновлені дані.

Щодо М’янми, то Рада заслухає оновлену інформацію Верховного комісара про стан дотримання прав людини щодо мусульман-рохінджа (інакше — рохінья) й інших меншин, а також оновлену інформацію Спеціального доповідача з питання про дотримання прав людини у М’янмі.

У кластерних інтерактивних діалогах Рада обговорить доповідь про роль національних правозахисних установ у захисті прав людини внутрішньо переміщених осіб зі Спеціальним доповідачем з цього питання.

Зі спеціальними доповідачами будуть обговорені існуючі проблеми позасудових, сумарних або довільних страт; питання порушення прав людини; проблеми расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов’язаної з ними нетерпимості.

Також буде заслухано доповідь Робочої групи з питання прав людини.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.