SETA підготує чергову доповідь щодо ісламофобії в Європі

SETA підготує чергову доповідь щодо ісламофобії в Європі
07.03.2018
Оцініть статтю: 
(527 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Мусульмани у країнах, де все ще є ісламофобія, зазнають маргіналізації, заявив редактор доповідей про ісламофобію в Європі Фонду досліджень політики, економіки та суспільства (SETA) Енес Байракли.

Як передає TRT, пан Байракли розповів, що цього року SETA підготує чергову доповідь про ісламофобію, а також зазначив, що дослідження проводяться в 25 країнах Європи.

— Ненависть до мусульман існувала протягом історії, вона триває і зараз. Наприклад, в Австрії є гасло «Відень не стане Стамбулом». У Великобританії модно носити довгу бороду, надходять новини, що деякі з послідовників цієї моди стикалися з насильством, тому що їх вважали мусульманами, — розповів він.

Байракли зазначив, що їх доповіді, які вони направляють до громадських організацій і політичних партій на Заході, мають на меті привернути увагу до цієї проблеми. Нагадавши про випадки підпалу мечетей в європейських країнах, він додав, що нападки на мусульман в Європі тривають.

Доповіді SETA привертають у багатьох країнах велику увагу. Раніше праворадикальними партіями Австрії на обговорення парламенту виносилися питання, пов’язані з доповідями.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.