Стамбульські університети Коч і Сабанджі − серед 20 найкращих у світі

Університетський комплекс Сабанджі
Коч Університет (Koc University − Istanbul Turkey)
Університетський комплекс Сабанджі
Буклет університету Сабанджі
09.03.2016
Оцініть статтю: 
(542 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В оновлений рейтинг топ-20 кращих університетів світу потрапили відразу два турецьких вищих навчальних заклади. Особливістю рейтингу, складеного журналом Times Higher Education, є факт невеликої кількості студентів, які там навчаються. Видання вважається провідним у сфері актуальних новин вищої освіти.

Йдеться про стамбульські університети Коч і Сабанджі, що зайняли восьме і десяте місця відповідно. Кількість студентів в обох університетах не перевищує п’яти тисяч осіб, а навчання проводиться за більш ніж чотирма дисциплінами, пише OK-Turkey.

Як повідомляє Masterstudies, Коч є не тільки навчальним, а й науковим закладом, лідером передових досліджень, зокрема в сфері економіки і менеджменту, інженерії, природничих, гуманітарних і соціальних наук, права і медицини. Експертами відзначається його світовий рівень досягнень, увага до соціальної сфери і надання широкого спектра можливостей працевлаштування випускників після закінчення навчання.

Університет Сабанджі (Сабанчі) − провідний світовий університет з мультидисциплінарною освітою, яке фокусується на дослідженнях і всебічному розвитку особистості; тут панує атмосфера вільного академічного вибору.
Очолив же топ-рейтинг Times Higher Education каліфорнійський інститут Caltech (більше відомий як Каліфорнійський технологічний інститут). Крім вищезгаданих вишів, в рейтинг увійшли п’ять навчальних закладів США і вісім європейських.

Університет Сабанджі, Туреччина
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.