Товариство кримських татар у Туреччині звернулося до Ердогана

Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
Реджеп Ердоган
Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
Ільмі Умеров
Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
Едем Семедляєв: Фотокопія апеляційної скарги
Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
Эрдогана просят повлиять на Путина в крымском вопросе
29.09.2017
Оцініть статтю: 
(206 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Товариство культури і взаємодопомоги кримських татар в Анкарі звернулося до президента Турецької Республіки Реджепа Ердогана з проханням під час його зустрічі з Путіним внести до порядку денного розмову про лідерів кримських татар і висловити бажання Туреччини про припинення репресій.

— Шановний президенте! Покінчити з усіма цими злочинами в Криму проти нашого народу і народів, які виступили проти окупації, можливо тільки, покінчивши з анексією. Однак перед лицем сьогоднішніх реалій міжнародної політики до довгих 250 років нашого терпіння ми додаємо ще роки. Адже ми знаємо, що саме терпіння — порятунок віруючих. Ви можете полегшити наше терпіння, висловивши бажання покінчити з цим під час зустрічі з лідерами Російської Федерації. Підніміть на порядку денному розмову про мужніх лідерів нашого народу, таких як Ільмі Умеров, Ахтем Чийгоз та Ервін Ібрагімов. Висловіть своє бажання, щоб Російська Федерація покінчила з цими репресіями. Тоді у нашого народу буде привід дивитися у завтрашній день з надією, — сказано у зверненні.

На офіційному сайті дернеку також розміщено заяву, в якій висловлено обурення з приводу вироку Ільмі Умерову:

— Ільмі Умеров, віце-президент Меджлісу кримськотатарського народу, був засуджений до двох років позбавлення волі окупантами і незаконними російськими федеральними судами. Це рішення — за серйозного захворювання Ільмі Умерова (хвороби Паркінсона, діабету і серцевої недостатності) — стане чорною сторінкою історії людства як ще один приклад аморальної і незаконної практики Російської Федерації, яка вторглася до Криму, — йдеться в опублікованому документі від 27 вересня.

Голова Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар в Анкарі Мукремін Шахін порівняв рішення суду з присудженням до страти одного з лідерів кримськотатарського народу і наголосив, що воно вивело жорстокість РФ з моменту окупації на абсолютно новий рівень.

Як відомо, підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд в середу, 27 вересня, виніс вирок у справі одного з лідерів кримськотатарського національного руху, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова у вигляді двох років в колонії-поселенні. Його звинуватили у вчиненні дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації.

Як повідомив у соцмережі Facebook адвокат Едем Семедляєв, він подав апеляцію на вирок Ільмі Умерову.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.