У Малайзії для самотніх людей організували халяльний табір знайомств

У Малайзії для самотніх людей організували халяльний табір знайомств
01.02.2018
Оцініть статтю: 
(477 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Печаль самотності спонукала вдову-мусульманку організувати перший у Малайзії «любовний табір», завдання якого — допомогти самотнім мусульманам віднайти «халяльне» спілкування з представниками протилежної статі, не порушуючи релігійних приписів.

Як передає The Straits Times, 40-річна бізнес-леді Даяа Абдулла заявила, що одноденний табір під назвою «Кем Дапат Джодог» (Get a soulmate camp) також покликаний допомогти мусульманам підвищити довіру до їх пошуку.

— Я розумію, що означає бути самотнім, тому що мій чоловік помер рік тому і у нас не було дітей, — зазначила жінка.

Вона описала проблеми, з якими стикаються мусульмани під час пошуку супутника життя — особливо у кіберпросторі.

— Я приєдналася до декількох груп онлайн-знайомств і багато чоловіків позиціонували себе як самотніх холостяків, коли вони насправді не були такими… Саме тоді у мене народилася ця ідея, щоб допомогти тим, хто щиро хоче знайти супутника життя, не будучи обдуреним при цьому, — сказала Даяа.

Крім того, жінка, яка є також бізнес-тренером, зазначила, що у таборі проводитиметься безліч лекцій досвідчених мотиваційних доповідачів про те, як самовдосконалитися, перш ніж знайти своїх партнерів.

— Учасники отримають можливість навчитися долати свої недоліки і дізнаються, як підготувати себе фізично, розумово і фінансово до шлюбу. І потім, пізніше вдень, ми організуємо для них халяльний спід-дейтінг (сеанси буквально хвилинного спілкування з незнайомими представниками протилежної статі в присутності організаторів заходу з обов’язковою умовою дотримання ісламської культури спілкування між статями).

Даяа повідомила, що резонанс щодо оголошення про табір був приголомшливим, особливо після того, як листівки, які докладно розповідають про це, стали вірусними в соціальних мережах.

— Наш телефон дзвонить без зупинок. Багато з тих, хто додзвонився, хочуть брати участь в цьому заході, — сказала вона.

Головна вимога табору, учасник повинен бути самотнім.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.