У Туреччині відкрито кореспондентський пункт телеканалу іномовлення UATV та інформагенції «Укрінформ»

У Туреччині відкрито кореспондентський пункт телеканалу іномовлення UATV та інформагенції «Укрінформ»
Еміне Джепарова
08.01.2019
Оцініть статтю: 
(23 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Про відкриття корпункту повідомила перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джепарова на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук», зазначивши, що Туреччина — стратегічний партнер і сусід України, що демонструє неухильну підтримку територіальної цілісності нашої країни:

«Відкриття корпункту телеканалу іномовлення #UATV/IA „Укрінформ“ в Туреччині є, без сумніву, важливим кроком. Країна — стратегічний партнер та сусід України, що демонструє неухильну підтримку територіальної цілісності України. За останні 5 років рівень відносин значно виріс, що відображено в цифрах товарообігу, збільшенні імпорту-експорту між країнами, співпраці в оборонній сфері, а також кількості туристів в обох країнах».

Як зазначає перша заступниця міністра інформполітики, робота корпункту буде сфокусована на ще більшому зближенні країн та фактично висвітленні всіх процесів, що демонструють це наближення.

«Особлива увага приділятиметься життю української та кримськотарської діаспор у країні. Кримських татар у Туреччині (з часів еміграції після першої анексії 1783 року та сторіччя після), за різними оцінками, до 5 млн. Українська громада теж активно інституціоналізується та перетворюється в активного суб’єкта суспільно-культурних відносин», — наголошує Еміне Джепарова.

Корпункт має готувати матеріали як для «Укрінформу», так і для UATV.

«Певна, що в Туреччині дійсно потужна команда. Журналіст „Укрінформу“ Ольга Будник, яка перед тим працювала в Страсбурзі, прекрасно володіє турецькою мовою. Операторка та режисерка Едіє Катаман попри молодий вік уже знімає власні фільми та здобула режисерську освіту саме в Туреччині! Пишаюся вами, колеги, та бажаю вам натхнення в роботі!», — написала пані Джепарова, подякувавши за створення корпункту міністрові Юрієві Стецеві, керівниці UATV Людмилі Березовській та гендиректорові «Укрінформу» Олександрові Харченкові «за цей пріоритетний крок, який стовідсотково відповідає національним інтересам України та є частиною розбудови системи інформбезпеки».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.