Активістки волонтерського руху «Мар’ям» не забувають про підопічних сиріт

Діти зустріли волонтерок з радістю
Серед малюків − хворі на дитячий церебральний параліч, аутизм і розумову відсталість
Діти зустріли волонтерок з радістю
Цього разу ми привезли трохи фруктів, «Барні», з ліків: еспумізан 1 уп., агвантар 1 уп.
Цього разу ми привезли трохи фруктів, «Барні», з ліків: еспумізан 1 уп., агвантар 1 уп.
23.02.2016
Оцініть статтю: 
(475 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Активістки волонтерського руху «Мар’ям» минулої неділі, 21 лютого, знову відвідали дитячий будинок у місті Боярка, в якому знаходяться діти з різними хронічними захворюваннями і особливостями психічного розвитку. Серед малюків − хворі на дитячий церебральний параліч, аутизм і розумову відсталість.

− У неділю, 21 лютого, ми знову відвідали дитячий будинок у місті Боярка і побачили своїх підопічних діток, за якими встигли скучити, − йдеться на сторінці руху в Facebook. − Цього разу ми привезли трохи фруктів, «Барні», з ліків: еспумізан 1 уп., агвантар 1 уп.

Як пишуть активістки, діти зустріли волонтерок з радістю:

− Дітки дуже радісно нас зустріли, обіймали, пропонували різні ігри. Незважаючи на те, що Антоша найчастіше замикався і не підпускав до себе, в цей раз він неодноразово нас смішив і веселив. Настуня весь час з нами розмовляла, намагалася запам’ятати наші імена. Одна з її улюблених ігор − вкладання всіх іграшок в коляску і заколисування їх, при цьому вона і сама була не проти прилягти з ними. Грали з дітьми і в активні ігри: кидали м’яч, збивали кеглі, пускали мильні бульбашки тощо.

Волонтери «Мар’ям» знову звертаються до небайдужих людей із закликом надати посильну допомогу, оскільки у цих дітей є надія якщо не на повне одужання, то на достатню адаптацію і соціалізацію:

− Рух «Мар’ям» дає можливість своїм трьом підопічним − Антону, Євгену, Анастасії − отримувати реабілітацію. Разом з фондом «Варті Уваги» вони допомагають дітям-інвалідам… Цей дитячий будинок дуже потребує Вашої підтримки!

Активістки закликають починати кожен місяць з доброї звички − жертвувати хоча б 5 гривень в «Мар’ям»:

− Ваша доброта дасть їм (дітям − ред.) можливість пристосуватися до труднощів цього життя, − йдеться у зверненні. − Поки вони ще малі, саме ми можемо посприяти їх реабілітації… Можна зв’язатися з нами, якщо ви хочете передати гроші або що-небудь інше (речі, підгузки, засоби особистої гігієни, канцтовари тощо) особисто, і ми під’їдемо до Вас у будь-який для Вас зручний місце і час (м. Київ).

Наведено реквізити та контактна інформація:

Номер картки «Приватбанку» − 5168 7556 2456 3348.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38 (093) 715-44-54; +38 (066) 640-97-02 (Мар’ям Абдалла).
+38 (066) 367-41-00 (Ольга Абдалла).

ВІДЕО − за посиланням.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.