«Альраід» разом з німецькою Muslime Helfen надають допомогу переселенцям з Криму

Протягом лютого вимушеним переселенцям-кримським татарам передадуть більше 200 комплектів теплих зимових речей і продуктових наборів
Акція охопить кілька великих міст України (Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін.), а розпочалася у Києві
В ІКЦ Вінниці переселенцям з окупованого Криму роздали перші 100 комплектів гуманітарної допомоги
В ІКЦ Вінниці переселенцям з окупованого Криму роздали перші 100 комплектів гуманітарної допомоги
В ІКЦ Вінниці переселенцям з окупованого Криму роздали перші 100 комплектів гуманітарної допомоги
13 лютого у київському Ісламському культурному центрі переселенцям з окупованого Криму роздали перші 100 комплектів гуманітарної допомоги

Всеукраїнська асоціація «Альраід» у партнерстві з відомим німецьким фондом Muslime Helfen і Духовним управлінням мусульман України «Умма» почали спільну благодійну акцію.

Протягом лютого вимушеним переселенцям-кримським татарам передадуть більше 200 комплектів теплих зимових речей і продуктових наборів. Акція охопить кілька великих міст України (Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін.), а розпочалася у Києві.

І ВАГО «Альраід», і Muslime Helfen подібні акції на підтримку кримських мусульман проводили вже неодноразово.

Як розповів муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, німецькі послідовники Ісламу попросили українських одновірців скласти списки кримських татар-вимушених переселенців, які потребують допомоги, з’ясувати, що саме і в якому обсязі їм потрібно, а також скласти кошторис.

У результаті 13 лютого у київському Ісламському культурному центрі, а наступного дня — в ІКЦ Вінниці переселенцям з окупованого Криму роздали перші 100 комплектів гуманітарної допомоги: 24 родини кримських татар у Києві отримали продуктові набори, а 26 родин — набори зимових речей, постільної білизни, ковдр та подушок; у Вінниці ж роздали 43 продуктових набори, акція пройшла в місцевому ІКЦ і також у селищі Нова Гребля під Вінницею, де компактно розмістилися понад 30 сімей вимушено переселених кримських татар.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.