Центр іноземних мов Salam вітає своїх студентів

Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
У Центрі іноземних мов Salam − свято вручення сертифікатів
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
У Центрі іноземних мов Salam − свято вручення сертифікатів
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Викладач Арабо-українського центру Salam зі студентками
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Викладачі Арабо-українського центру Salam зі студентками
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
У Центрі іноземних мов Salam − свято вручення сертифікатів
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
У Центрі іноземних мов Salam − свято вручення сертифікатів
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов
Центр иностранных языков Salam поздравляет своих студентов

Ісламські культурні центри, що діють в Україні, − не просто установи, покликані задовольняти духовні, релігійні потреби мусульман. Вони також виконують роль культурно-просвітницьких, освітніх закладів, які відвідують всі охочі, зокрема і немусульмани. Ісламські культурні центри покликані зміцнювати взаєморозуміння, долати упередженість, знайомити українську громадськість з традиціями, культурою та звичаями народів, що традиційно сповідують Іслам, сприяти дружбі і довірі між представниками різних етносів і культур.

На сьогодні в Україні 9 Ісламських культурних центрів, а 3 червня, напередодні священного місяця Рамадан, їх кількість зросте до 10 − нове приміщення з мечеттю, бібліотекою, навчальними класами та аудиторіями, лекційними іконференц-залами відкриється в Сумах. І звичайно ж, в кожному з цих Центрів існують школи арабської мови.

Арабсько-український центр Salam — професійний заклад вивчення східних мов у Києві, орієнтований на індивідуальний підхід до кожного учня. Центр став продовжувачем школи «Ан-Нур», розширивши коло пропонованих учням можливостей і список дисциплін.

Як зізнаються слухачі Центру, знання арабської є незаперечною перевагою для бізнесу і розширює можливості професійного зростання для людей різного роду занять. Ну, а можливість глибше пізнати і зрозуміти традиції, культуру і звичаї арабомовних країн є безсумнівним бонусом і не тільки збагачує ерудицію, а й полегшує ведення переговорів з представниками арабомовних країн.

29 травня в центрі Salam відбулося урочисте вручення сертифікатів, що підтверджують успішне оволодіння студентами програм різних рівнів складності. Чи задоволені слухачі Центру результатами навчання? Без сумніву! Найпозитивніші враження і найхвалебніші відгуки звучали у відповідь на запитання нашого кореспондента з вуст кожного слухача.

Ну, а що вже говорити про почуття вчителів! Ельгарбаві Алаа-Ельдін, директор арабсько-українського центру, який є також і викладачем, заявив − він і його колеги − Хассан Альхударі, Уад Ахмед, Мамеді Ібраімов − відчувають справжнє щастя, бачачи успіхи своїх учнів.

− Хочу привітати наших відмінників. Звичайно ж, вони зараз всі раді, але якщо є хтось ще більш щасливий, ніж вони − це я, − сказав, звертаючись до студентів, Ельгарбаві Алаа-Ельдін і нагадав, що арабська мова є однією з офіційних мов ООН, а також рідною для 400 млн осіб. — Це означає, що вивчення арабської мови є можливістю вашого діалогу з кожним із цих 400 мільйонів.

Акцентував увагу присутніх директор Центру і на назві Salam, що означає «мир».

− Ми впевнені, що знання мови допомагає зміцнювати мир. Коли люди можуть поговорити, вони стають ближчими один до одного. Здавалося б − можна обмежитися тільки англійською для міжнаціонального спілкування, але чим більше мов ви знаєте, тим більше плюсів у вас, тим менше бар’єрів у спілкуванні, тим більше у вас можливостей.

Маргарита Жуковська вперше потрапила на уроки арабської мови в Ісламському культурному центрі ще будучи ученицею 5-го класу, але з різних причин заняття не були регулярними. І тільки пізніше, вже отримавши вищу освіту (англійська та іспанська філологія), вирішила все ж відновити заняття арабським. Як зізнається Маргарита, знання арабської мови значно розширює її професійні можливості. Дівчина також поділилася зі знову прийшлими студентами своїми враженнями про доброзичливу і приємну атмосферу, що панує під час занять:

− Тут завжди приємно, сюди хочеться приходити − ви самі це зрозумієте, коли почнете займатися; зрозумієте, який тут висококласний педагогічний колектив і керівництво. Ну, а що стосується успішності занять − вам доведеться постаратися, докласти певних зусиль, не пропускати занять.

Ще одна студентка подякувала «всьому викладацькому складу і персонально устозу (вчителю − ред.) Еля (Ельгарбаві Алаа-у − ред.)" і відмітила систему освіти:

− Тут діалоги − це само собою, аудіювання дуже гарне, прослуховування. Плюс ми створили ще й групу в Viber − тобто постійно в контакті: якщо є бажання − щось написала, поставила питання… Звичайно, від студента, від учня залежить багато чого, але викладачі роблять все, щоб не зникало бажання вивчати мову, щоб не згас інтерес до вивчення.

− Ця школа найкраща в Києві для того, щоб вивчати арабську мову, − зізналася ще одна студентка. − Чому я так кажу − бо власний прогрес я оцінюю дуже високо, і якщо так і далі піде, то через 3 місяці, ІншаАлла, я буду розмовляти арабською так само вільно, як й англійською.

Наталя Полубок − одна з відмінниць, яких вітали в неділю, прийшла на урочистості зі своєю мамою, Світланою Володимирівною, яка розповіла − рішення дочки вивчати арабську мову свого часу зустріла схвально, проте сумнів викликало те, що навчання проводиться у приміщенні Ісламського культурного центру:

− Чим більше знає людина мов − тим більше у неї можливостей, проте була тінь побоювання, що це все проходить через призму чужої релігії − ну це, скоріше, було через забобони. Однак всі ми, живучи у сучасному світі, повинні бути всебічно розвиненими. Зараз всі ці смішні побоювання розвіялися і, дивлячись на успіхи доньки, я розумію, що це необхідно для гармонійного розвитку.

Сама ж Наталія, відучившись вже 4 семестри, дуже шкодує, що через брак часу вона не потрапляє на уроки культури арабського світу, хоча лекції викладача Таріка Сархана не просто цікаві, а захопливі. Про те, що дозволяє успішно оволодіти новою мовою, Наталя розповіла так:

− Повинна бути мотивація. Ви знаєте, це помилка, що іноземною мовою можна оволодіти тільки в молодості. У нас в групу ходять учні вельми поважного віку − і нічого, все виходить. Наприклад, новонавернені мусульмани хочуть читати Коран. У мене мета − переводити арабські пісні, − зізнається студентка.

Так співпало, що в Ісламський культурний центр у день вручення сертифікатів учням центру Salam прийшли і ті, хто цікавиться вивченням і зараз вирішує для себе стати слухачем. Як зізналася ріелтор Наталія Кирилюк, вона близько шести років прожила в арабомовному середовищі, але власноруч опанувати арабський їй так і не вдалося.

Багато теплих слів подяки звучало на адресу колективу арабсько-українського центру східних мов і культури східних країн Salam.

− Дякую вам, учителям, за ваше терпіння, за любов до студентів, секретарю − за зручний графік. А новеньким бажаю успіхів − поставте собі мету і вам тут обов’язково допоможуть її досягти. Пам’ятайте, наш центр − це ваш успіх! −завершила слоганом центру Salam свою промову одна з дівчат від імені всіх студентів Центру.

Після офіційної частини відбулося традиційне чаювання зі східними солодощами, а кожен з присутніх отримав маленький сувенір − майстер арабської каліграфії Джамаль зобразив на спеціально виготовлених картках за бажанням обдаровуваного або його ім’я, або ім’я дорогих людей.

Після офіційної частини наш кореспондент дізнався у керівника центру Salam Ельгарбаві Алаа-Ельдіна, що тут можна не тільки вивчити арабську мову, але й отримати послуги з перекладу будь-яких текстів арабською, турецькою, китайською, англійською та деякими іншими; що центр пропонує індивідуальний підхід до кожного слухача з гнучким графіком занять. Також викладач розповів, що існують курси онлайн, для бізнесменів, для компаній пропонуються корпоративні курси, а також програми з вивчення східної культури і країнознавства. Студенти Центру навчаються за унікальною методикою з гарантованим результатом, користуються спеціалізованою літературою наявних у багатій бібліотеці навчальних посібників, відвідують розмовний клуб, а в планах центру − розширити діапазон досліджуваних східних мов.

− Володіючи сучасними методиками навчання, кваліфікованими фахівцями та досвідом роботи, ми допомагаємо своїм студентам освоїти іноземну мову і розширити свої можливості, реалізувати нові проекти…

Довідка:

Центр іноземних мов Salam розташований за адресою: м Київ, вул. Дегтярівська, 25-А.

Телефоны: (+38) 063 295 63 76;  068 167 9743
e-mail: info.centersalam@gmail.com
Адрес сайта — http://centersalam.com

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.