Мусульмани Волонтерського руху «Мар’ям» закликають взяти участь у зборі необхідного для Коростишівського інтернату

Мусульмани Волонтерського руху «Мар’ям» закликають взяти участь у зборі необхідного для Коростишівського інтернату. Архів, одна з поїздок мусульман-волонтерів до інтернатних закладів
26.03.2018
Оцініть статтю: 
(379 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Адреси дитячих будинків Боярки, Нововолинська, Коростишева та інших населених пунктів добре відомі небайдужим мусульманам. Маршрути «караванів доброти і милосердя» за кілька років неформального опікунства над дітьми, позбавленими з тих чи інших причин батьківського піклування, відомі їм до дрібниць.

І ось знову Волонтерський рух «Мар’ям» збирає команду активістів у велику весняну поїздку в дитячий будинок — цього разу це буде школа-інтернат м. Коростишів, і знову в соцмережах звучить прохання до однодумців допомогти зібрати необхідні кошти для придбання гостинців і необхідних для мешканців дитячого будинку речей:

— Насправді діти дають нам набагато більше, ніж ми їм. І це відчув кожен, хто хоч раз побував у подібних поїздках. Нам дуже необхідна ваша участь, всілякі ідеї, транспорт та й взагалі будь-яка допомога, — пишуть активісти в соцмережі Facebook.

Як нагадують волонтери, в школі-інтернаті живуть і навчаються до 120 дітей віком від 7 до 18 років.

— У багатьох дітей є проблеми зі здоров’ям, але це не заважає їм вести цікаве насичене життя і постійно вчитися чомусь новому. Вони не тільки вчаться у школі, але і намагаються оволодіти навичками різних професій: кулінарія, чоботарство, пошиття одягу та ін. Ми дружимо з дітьми вже 3-ій рік. Вони люблять, чекають Вас всіх до себе в гості і будуть раді, якщо Ви подаруйте їм свою увагу, тепло, навчите чогось або просто поспілкуєтеся. Їм необхідна наша з Вами підтримка і постійна допомога!

До поїздки ще достатньо часу, і волонтери сподіваються, що їм вдасться «закрити» всі позиції постійно оновлюваного на сторінці події списку необхідного, а це продукти, побутова хімія та засоби гігієни, одяг і взуття. Волонтери будуть раді, якщо небайдужі допоможуть зібрати і матеріал для навчання дітей навичкам доступних їм професій та й просто для дозвілля: нитки для шиття, прядиво для в’язання, муліне для вишивання, бісер, різні набори для рукоділля. Хлопчики будуть раді різним інструментам і щіткам для чоботарства, крему для взуття, будівельним інструментам.

Активісти також закликають небайдужих проявити свої вміння і навички на благо дітей:

— Майстер-класи, ігри, лекції, все, що ви вмієте. Поділіться з дітьми своїми знаннями і навичками! Подумайте, де і в чому ви зможете допомогти! Розкажіть про поїздку друзям і знайомим! З досвіду минулих поїздок, основна допомога саме так і збиралася. Ми запрошуємо всіх поїхати з нами! Потрібні і люди, і транспорт, й ідеї проведення часу з дітьми, і допомога у підготовці до поїздки! Найкращий варіант — якщо ви самі купите що-небудь для дітей і передасте нам або, приєднавшись до поїздки, передасте особисто. 14 квітня їдемо в школу-інтернат м.Коростишів. 28 квітня їдемо до будинку маляти м.Новоград-Волинський.

Однак якщо у людини немає можливості особисто приєднатися до поїздки, вона за бажання може перерахувати будь-яку прийнятну для неї суму на рахунок, де акумулюються кошти для допомоги дітям:

Карта «Приватбанк» 5168 7556 2456 3348 (Абдалла Марія).

З усіх питань звертайтесь за тел.: (066) 367-41-00 або (097) 077-08-23 Ольга, (093) 715-44-54 Марія.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.