Волонтерки «Мар’ям» вкотре відвідали пацієнтів військового шпиталю

У київському центральному військовому шпиталі добре знають волонтерок руху «Мар’ям», котрі регулярно відвідують пацієнтів — учасників АТО
Саід Ісмагілов: Сьогодні за кошти капеланства і волонтерів приготували велику кількість гарячих страв
Cьогодні серед пацієнтів шпиталю взагалі нема жодного мусульманина! Але ми мусимо опікуватися всіма
У київському центральному військовому шпиталі

Серед добродійників і волонтерів, що допомагають українським військовим, є представники багатьох церков та релігійних організацій, і мусульмани не виняток. У київському центральному військовому шпиталі добре знають волонтерок руху «Мар’ям», котрі регулярно відвідують пацієнтів — учасників АТО, що лікують поранення, отримані під час бойових дій на Сході чи хвороби, набуті на фронті. Зрозуміло, що приходять мусульмани не з порожніми руками: завдяки пожертвам одновірців волонтерки «Мар’ям» купують продукти й готують смачну їжу для українських вояків, везуть мусульманки й домашні смаколики, щоб хоч трошечки скрасити пораненим воякам перебування на шпитальному ліжку.

Як розповів муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов, у понеділок 14 березня жінки-мусульманки разом з імамом-капеланом укотре відвідали пацієнтів шпиталю. Гостинці й частування роздали всім АТО-вцям без винятку, релігійні переконання значення не мали.

— Сьогодні за кошти капеланства і волонтерів приготували велику кількість гарячих страв — ходили по палатах і пригощали вояків від імені мусульманської громади України. Дівчата дуже хотіли, щоб поранені скуштували смачної, поживної та корисної, майже домашньої, їжі, щоб відчули тепло й піклування небайдужих земляків, щоб їм стало хоч трохи затишніше в стінах лікарні. З боку мусульман це є внесок у підтримку наших військових — усіх без винятку, незалежно від релігійних поглядів! — наголосив муфтій ДУМУ «Умма», попереджаючи закиди щодо, начебто, упередженого ставлення послідовників Ісламу до вірних інших релігій.

— До речі, сьогодні серед пацієнтів шпиталю взагалі нема жодного мусульманина! Але ми мусимо опікуватися всіма, бо ми всі — громадяни України й повинні допомагати військовим, що ризикують, боронячи наше мирне життя. Ми не робимо різниці між мусульманами та не мусульманами — ми пригощали сьогодні всіх!

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.