Стратегія окупантів зводиться до того, щоб витіснити кримських татар з Криму, − Мустафа Джемілєв

Стратегія окупантів зводиться до того, щоб витіснити кримських татар з Криму
Народний депутат України, Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на прес-конференції «Кримські татари в Криму: народ-заручник»
07.04.2016
Оцініть статтю: 
(206 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В окупованому Криму з метою залякування вбивають простих кримських татар, які не є лідерами національного руху. Про це заявив народний депутат України, Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на прес-конференції «Кримські татари в Криму: народ-заручник», яка відбулася 6 квітня в Укрінформі і була організована Міністерством інформаційної політики.

Лідер кримськотатарського народу прокоментував загибель 60-річного Енвера Ісмайлова, жителя селища Кайнаш (Краснофлотське) Радянського району, який пішов на насосну станцію Північно-Кримського каналу і не повернувся.

− Тривожний факт: було виявлено обпечене тіло кримського татарина, а поруч з ним кримськотатарський прапор. Поки незрозуміло, що там сталося. Офіційна влада каже, що він проходив повз якогось вогню і впав у нього. Висунули версію, що це самоспалення, але дуже не схоже, бо якщо людина в політичних цілях хоче спалити себе, вона виходить на площу, робить якісь заяви. Можливо, це якесь нове вбивство, − сказав Мустафа Джемілєв.
За його словами, загиблий не був лідером або активістом національного руху.

− Але для того, щоб зникнути, бути вбитим там не обов’язково бути активістом національного руху. З метою залякування вони вбивають і простих, пересічних людей. І взагалі у нас склалося дуже чітке враження, що стратегія окупантів зводиться до того, щоб витіснити кримських татар з Криму, − підкреслив Уповноважений.

За словами політика, стратегія нинішньої окупаційної влади Криму нагадує стратегію, яку використовувала Катерина ІІ під час першої окупації Криму.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.