ОІС та ООН мають намір підвищити статус жінки Сходу

1
На засіданні йшлося про статус сучасної жінки і допомоги їй в соціальній активізації, було розглянуто деталі проекту, а також обговорено досвід турецьких жінок
11.11.2013
Оцініть статтю: 
(432 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Організація Ісламського співробітництва (ОІС) спільно з ООН починає Проект з підвищення статусу жінки в країнах Близького Сходу та ісламських країнах. Прикладом для проекту стали жінки однієї з мусульманських країн, що стрімко розвиваються.

У саудійскій Джидді пройшло засідання, учасниками якого стали представники ОІС, Програми розвитку ООН, комісії з гендерної рівності Великих Національних Зборів Туреччини (ВНЗТ) та Міністерства Туреччини з питань сім'ї та соціальної політики, йдеться на сайті trt ru. Моделлю проекту була обрана саме Туреччина — столиця шаріатського Османської халіфату, що існував ще сто років тому.


На засіданні йшлося про статус сучасної жінки і допомоги їй в соціальній активізації, було розглянуто деталі проекту, а також обговорено досвід турецьких жінок, зокрема — в областях політики та економіки. Організатори мають намір реалізувати проект протягом 3- х років.


Варто відзначити, що за повідомленням CNN Turk, нещодавно саме турецькі жінки-депутати, після зняття заборони на носіння мусульманської хустки в державних установах Туреччини, прийшли до парламенту в хіджабах. Дана заборона діяла з початку існування Турецької республіки і була скасована 8 жовтня цього року.


Нова Декларація ООН — рішення проблеми чи загроза моральним устоям?


Мусульманки внесли свою лепту в обговорення ювенальної юстиції


Феміністки знайшли в ісламі рівноправ'я і волю

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.