Батьки та вчителі просять Президента не ліквідовувати Національну комісію з питань захисту суспільної моралі

1
«Більшість народу України виступає не лише за Нацкомісію, а й за введення жорсткої цензури в ЗМІ, адже засилля порнографії та насильства на екранах телевізорів і комп'ютерів вже набридло всім нормальним людям».
1
Фото: Леняра Абібулаєва
1
1
17.12.2010
Оцініть статтю: 
(445 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У Києві 14 грудня пройшов мітинг проти ліквідації Національної експертної Комісії з питань захисту суспільної моралі, яка підлягає ліквідації відповідно до загального плану скорочень міністерств і відомств, підписаного Президентом України Віктором Януковичем.

На думку присутніх, а їх було більше півсотні, «Президента хочуть просто підставити. Адже більшість народу України виступає не лише за Нацкомісію, а й за введення жорсткої цензури в ЗМІ, адже засилля порнографії та насильства на екранах телевізорів і комп'ютерів вже набридло всім нормальним людям. Всі пристойні люди, незважаючи на різницю поглядів, хочуть бачити своїх дітей нормальними і чистими», – повідомив «УНІАН-Релігії» голова Всеукраїнської громадської організації «Батьківський Комітет України» Ігор Друзь.

На його думку, проти існування Національної Комісії з моралі виступають «ділки-порнографісти, «неурядові» організації, що фінансуються іноземними структурами та які незаконно втручаються у внутрішні справи України».

Виступаючі на мітингу попросили Президента не йти на поводу у подібних сил та скасувати Указ про ліквідацію Комісії.

Після спільної молитви, мітингувальники передали своє звернення до Президента України.

У зверненні, зокрема, зазначається:

«Ми хочемо висловити Вам свою глибоку стурбованість можливою ліквідацією Національної Експертної Комісії з моралі. Адже ситуація з мораллю і моральністю в нашій країні все більше погіршується. І це пов'язано в першу чергу з наростаючим потоком насильства і порнографії в ЗМІ, особливо в електронних, з деструктивними «освітніми» програмами, які, під виглядом «боротьби» зі СНІДом розбещують дітей.

Комісія була хоч і невеликим, але заслоном на шляху цього бруду. Намагалася в міру сил рятувати суспільство хоча б від найбільш одіозних фільмів, телепередач, книг. Тепер, коли Комісія може бути ліквідована, недобросовісні ділки зможуть безкарно заробляти гроші на душах наших дітей. Адже її функції фактично не будуть передані ніякому іншому державному органу.

Ми розуміємо, шановний Вікторе Федоровичу, Ваше бажання мінімізувати державні витрати. Але не можна економити на моралі. Подібна «економія» може відбитися на народі України сплеском злочинності, венеричних захворювань, насильством в сім'ї. Тим більше, що утримання Національної Експертної Комісії було мізерно малим в порівнянні з витратами на інші відомства. Тому настійно просимо Вас піти назустріч українським батькам, вчителям, небайдужим громадянам, і зберегти НЕК».

За матеріалами РІСУ

Посилання на тему:

Новини

Президент України своїм Указом ліквідував Держкомнацрелігій

НЕК перевірить, чи пропагують статті «Обозревателя» та MAXIM ненависть до мусульман

Нацкомісія з моралі очистить мобільний контент в Україні

Дніпропетровські батьки заявляють, що школа вчить їхніх дітей пиячити та ґвалтувати

Асоціація батьків України вимагає вилучити з реклами пива слоган «Футбол без пива - не футбол»

Газета “Блик” визнана винною у порушенні закону про суспільну мораль

НЕК розробляє критерії експертизи продукції ЗМІ

Статті

Більше половини українців вважають, що стан моралі загрожує національній безпеці

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.